Aizputnieki piedalīsies Eiropas Ziemeļvalstu jaunatnes līgas čempionāta finālsacensībās

Kļuvis zināms, ka Latvijas izlase no 11. līdz 13. aprīlim Dobelē piedalīsies Eiropas Ziemeļvalstu jaunatnes līgas čempionāta finālsacensībās ložu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem. Latvijas izlases pamatsastāvu veidos aizputnieki.

Liepājas rajona Sporta skolas jaunie ložu šāvēji no Aizputes janvārī Viļņā piedalījās starptautiskās sacensībās, kas vienlaikus bija kvalifikācijas sacensības Eiropas Ziemeļvalstu jaunatnes līgas čempionāta finālam Dobelē, informē Latvijas izlases vecākais treneris Jānis Oskars Šalms.

Viņš norāda, ka tagad saņemta ziņa no Zviedrijas, ka Latvijas izlase ir kvalificējusies finālsacensībām Dobelē.

Latvijas izlasē startēs 14 līdz 18 gadus vecie ložu šāvēji, gan zēni, gan meitenes. Latvijas izlases pamatsastāvā ir aizputnieki Kārlis Rozenbergs, Sindija Čīma un Rebeka Untenberga. Rezervē ir Madara Ļaudama un Reinis Ausmanis. Izlasē iekļauta arī viena Krāslavas jaunā ložu šāvēja. Visi aizputnieki ir treneres Ilzes Frīdenbergas audzēkņi.

Dobelē startēs Dānija, Somija, Latvija, Lietuva, Polija, Zviedrija, kā arī Norvēģija, kas Maskavā cenšas izpildīt kvalifikācijas normatīvu.

Divas labākās izlases tiks uz lielo finālu, kas no 3. līdz 5. oktobrim notiks Serbijā. Eiorpas jaunatnes līgas čempionāts ir sadalīts trijās līgās - ziemeļvalstu, centrālā un rietumu līga.

Pievieno komentāru

Sports