Aizputnieki izcīna septiņas medaļas Baltijas čempionātā ložu šaušanā 5

Aizputes novada ložu šāvēji pagājušās nedēļas nogalē Lietuvā izcīnīja septiņas medaļas Baltijas čempionātā ložu šaušanā.

Par Baltijas čempionu junioru konkurencē vingrinājumā "MŠ-3x40" kļuva Kārlis Rozenbergs, informē Aizputes novada ložu šāvēju treneris Jānis Oskars Šalms.

Sudraba medaļu vingrinājumā "MŠ-60" sieviešu konkurencē ieguva Ilze Frīdenberga, bet starp junioriem vingrinājumā "PŠ-60" otrais bija Klāvs Bensons.

Sindija Čīma junioru konkurencē izcīnīja bronzas medaļu vingrinājumos "MŠ-60" un "PŠ-40", bet Ance Brikmane sieviešu konkurencē bija trešā vingrinājumos "MŠ-60" un "MŠ-3x20".

Aizputes novadu Latvijas izlasē pieaugušo konkurencē pārstāvēja četri sportisti, bet junioru konkurencē - pieci snaiperi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

grib zinat

kur tad palikusi parejie saveji kuriem pa dargam naudam sapirka terpus un sautenes

pirms 7 gadiem, 2014.06.02 14:09

to -> grib zinat

Kuri tie ir?

pirms 7 gadiem, 2014.06.02 18:40

uzsāvējs

Super doma "grib zināt" kā novads var plūkt medaļas. Vajag tikai treniņtērpu un rīku nopirkt. Varbūt vajag domes večiem nofinansēt priekš talantīgā (bišķi gan neaptēstā) "grib zināt" trniņūzas un stroķi un medaļnieks gatavs! Varbūt labāk nopirkt bises vietā viņam brašu kumeļu, jo novads nekad nav izcēlies jāšanas sportā. Mums būtu savs olimpiskais čempions jāšānā!

pirms 7 gadiem, 2014.06.03 21:18

grib zinat

bija kkada meitene un zens kurus sutija uz arzemem lai pashi perk tos ierochus nevis pa manu naudu

pirms 7 gadiem, 2014.06.05 14:10

uzšāvējs

Vau! Ku viens te ielicis daudz savas naudas kopējā kasē! Par mūsu (ne tikai tavu) naudu šai valstī daudz ko dara un kur to tērē, izlemj deputāti, nevis tu tagad pateiksi- tam policistam dod tas labs, tam dakterim nedod , jo viņš neko nejēdz un to sportu attīstīsim. Ja Tev ir tik zems domu gājiens, tad labāk neblamējies. Tu kādu īpašu ziedojumu veici ar piebildi , ka tam zēnam un tai meitenei nedodiet? Varbūt kādreiz tas zēns un tā meitene liks tev apraudāties, kad viņu dēļ spēlēs Valsts himnu!

pirms 7 gadiem, 2014.06.05 16:47

Sports