Aizputnieki gūst panākumus starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Lietuvā

Ļoti daudzi U16 un U18 grupas Latvijas jaunie vieglatlēti piedalījās starptautiskās sacensībās "Maniežo Taure 2014" Klaipēdā, kur kuplā pulkā startēja arī Igaunijas, Lietuvas un Krievijas sportisti.

Aizputes novada vieglatlētiem šīs bija pirmās sacensības jaunajā sezonā, kuras risinājās manēžā. Aizputnieki startēja 2000 metru skrējienā, informē Aizputes novada vieglatlētu koordinatore Maija Pūpola.

Vislabāk veicās Artūram Medvedam, kurš distanci veica sešās minūtēs un 33,05 sekundēs un ierindojās trešajā vietā. "Viegli nebija, jo uz starta stājās piecpadsmit jaunieši un neizpalika arī grūstīšanās. Manēžas šaurajos celiņos bija grūti apdzīt pretiniekus, ja to neizdarīja jau distances sākumā," stāsta M. Pūpola.

Piektais finišēja Linards Ņikiforovs. Viņš distanci noskrēja sešās minūtēs un 46,44 sekundēs, bet astoto labāko laiku uzrādīja Mareks Ņikiforovs. Viņš skrējienu veica septiņās minūtēs un 10,19 sekundēs.

Jaunietēm 2000 metru distancē sesto vietu izcīnīja Annija Zāģere, kura distanci veica astoņās minūtēs un 54,86 sekundēs. Septītā finišēja Aija Tolstoja ar rezultātu deviņas minūtes un 7,21 sekunde.

Nedēļas nogalē U18 un U20 grupu vieglatlēti pulcēsies Ventspilī, kur notiks starptautiskas sacensības "Ziemassvētku kauss".

Pievieno komentāru

Sports