"Aizputes" volejbolists Zintis Ronis pateicas skatītājiem par milzīgo atbalstu

"Aizputes" volejbolists Zintis Ronis pēc izcīnītās uzvaras Latvijas Nacionālās līgas volejbolā ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pret "RTU" norāda, ka panākumā liela loma bijusi skatītājiem.

"Pēdējā setā viņu dēļ izrāvām uzvaru," norāda Z. Ronis. Ceturtajā setā, kad viesi pārņēmuši vadību ar 18:17, "Aizputes" fani sāka skaļi atbalstīt savu komandu. "Tobrīd ar rezervistiem parunājām, ka skatītājiem vajadzētu uzņemt apgriezienus. Viņi to laikam sadzirdēja," piebilst volejbolists.

Vēl nedēļas sākumā bija informācija, ka Z. Ronis ceturtdaļfināla pirmajā spēlē nepiedalīsies, jo viņš 8. marta mačā pret "Ventspili", iesildoties izmežģīja potīti. Aizputnieks ceturtdien tomēr devās laukumā. "Gribējās palīdzēt," saka Z. Ronis.

Viņš norāda, ka mačs ritējis kā pa kalniem un lejām. Komandas veiksmīgai spēlei sekojuši kritumi."Sakāpa galvā, likās, ka būs viegli," zaudēto trešo setu komentē Z. Ronis.

Viņš prognozē, ka sestdien Rīgā aizputnieku izredzes uzvarēt ir 60/40. "Nevar neko zināt, tas būs viņu mājās. Savās mājās katra komanda spēlē labāk," uzskata aizputnieks. 

Pievieno komentāru

Sports