Aizputes un Vaiņodes novads vispārstāvētākie, nepiedalās Pāvilostas un Rucavas novads

Piektdien, 7. jūlijā, Cēsīs tiks atklāta Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, kas trīs dienu garumā notiks vairākās Latvijas pilsētās. No Lejaskurzemes novadiem vislielākā delegācija būs Aizputes un Vaiņodes novadam, bet neviens jaunais sportists nebūs no Pāvilostas un Rucavas novada.

Aizputes novadu pārstāvēs 25 jaunie sportisti. Vieglatlētikā būs deviņi sportisti un viņus pavadīs trīs treneri, volejbolā būs deviņi sportisti, no kuriem pāris startēs arī pludmales volejbolā, bet līdzi dosies divi treneri. Savukārt ložu šaušanā startēs septiņi jaunie snaiperi trīs treneru vadībā, informē Aizputes novada sporta centra direktors Indulis Laškovs.

Vaiņodes novadu pārstāvēs gan meiteņu, gan puišu handbola komanda, kopumā 25 sportisti, informē handbola treneris Zigmunds Mickus.

Grobiņas novadu pārstāvēs deviņi sportisti - trīs jaunie vieglatlēti un sešas Liepājas vingrotājas, informē Liepājas rajona Sporta skolas direktors Dainis Zombergs.

No Durbes novada uz Latvijas Jaunatnes olimpiādi dosies gan jaunie galda tenisisti, gan loka šāvēji. Kopumā - seši sportisti, informē Durbes sporta organizatore Alise Ansone.

Priekules novadu pārstāvēs pieci sportisti, novads startēs riteņbraukšanā, airēšanā un vieglatlētikā, informē Priekules novada sporta metodiķis Mārtiņš Mikāls.

Nīcas novads tiks pārstāvēts ar trim sportistiem. Divi startēs airešanas slalomā, bet viens MTB riteņbraukšanā, informē Nīcas novada sporta organizators Ingars Kalējs.

Pāvilostas sporta organizators Aldis Barsukovs ziņo, ka no novada neviens sportists olimpiādē nepiedalīsies. Nepiedalīsies arī Rucavas novads. Rucavas sporta metodiķe Daiga Gabrūna norāda, ka cerības bija startēt galda tenisā, bet novada sportisti nav tikuši, jo mainīti kvalifikācijas noteikumi, kas pakārtoti Eiropas Jaunatnes olimpiādei.

Olimpiādes atklāšana notiks Cēsu Pils parkā 7. jūlija vakarā. To ievadīs dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz Pils parku, kas sāksies plkst.21.00. Atklāšanas ceremonija sāksies plkst.22.00, un to vadīs TV un radio personība Renārs Zeltiņš.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Cēsīs norisināsies no 7.jūlija līdz 9.jūlijam. Sacensības notiks arī Valmieras, Smiltenes, Priekuļu, Siguldas, Valkas, Burtnieku, Jūrmalas, Engures, Limbažu, Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas novados.

Pievieno komentāru

Sports