Aizputes snaiperi pārved četras medaļas 1

Aizputes ložu šāvēji pārveduši četras no sešām iespējamajām medaļām Latvijas ziemas čempionātā ložu šaušanā.

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Latvijas 2009. gada ziemas čempionāta otrais posms. Čempioni tika noskaidroti abu posmu kopsummā, stāsta Aizputes ložu šāvēju treneris Jānis Šalms.

Intriģējoša cīņa noritēja olimpiskajā sieviešu vingrinājumā “MŠ-3×20” no trim stāvokļiem. Jau pirmajā startā tālu no savām konkurentēm atrāvās Ilze Frīdenberga, savukārt Ance Birkmane un Evika Apine dalīja trešo un ceturto vietu. Otrajā startā I. Frīdenberga šāva tikpat pārliecinoši, otrās vietas ieguvēju kopvērtējumā apsteidzot par 22 punktiem. A. Birkmane par diviem punktiem spēja apsteigt rīdzinieci Annu Jermolājevu, kopvērtējumā konkurenti nobīdot uz trešo vietu. Ar ceturto pozīciju čempionāta noslēgumā bija jāsamierinās E. Apinei.

Vīrieši šāva olimpiskajā vingrinājumā “MŠ-60”, kurā kopējā ieskaitē ar vīriem varēja startēt arī sievietes. R. Balodis ar 586 un 582 punktiem kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā. Aizputniekam bija vienāds punktu skaits ar dobelnieku Gunti Inauski, bet vājāks otrais starts. Bronzas medaļu izcīnīja I. Frīdenberga – 575 un 586 punkti. Piektajā vietā ierindojās A. Birkmane, 10. vietā bija Rihards Priedolts. Šajā vingrinājumā vēl piedalījās aizputnieki Rihards Frīdenbergs, E. Apine, Ģirts Rozentālbergs un Matīss Ļaudams.

Jau ceturtdien un piektdien Dobelē Liepājas rajona Sporta skolas snaiperi cīnīsies par Latvijas čempionāta godalgām vidējā vecuma grupā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ēzelītis

MŠ-3X20 STARTĒJA TIKAI 9 dalībnieki, nu ir gan kokurence!!! Ieskataties šaušanas mājas lapā www.saufed.lv Joprojām, Šalms nodarbojas ar meliem.

pirms 12 gadiem, 2009.03.18 14:18

Sports