Aizputes snaiperes šauj sacensībās Polijā

Liepājas rajona Sporta skolas snaiperes Sindija Čīma un Rebeka Untenberga pagājušās nedēļas nogalē Polijas pilsētā Lebā piedalījās kvalifikācijas sacensībās "Baltijas kauss", kas pulcēja šāvējus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Zviedrijas un Krievijas.

Sacensības Lebā noritēja trīs dienu garumā, bet pirmās divas dienas bija pamatvingrinājumi. Pirmajā dienā teicami šāva S. Čīma, kura 54 dāmu konkurencē pamatvingrinājumā "PŠ-40" ieguva augsto trešo vietu. Aizputniece ieguva 410,4 punktus, kas ir viens no labākajiem Latvijas sasniegumiem, informē Aizputes ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms. Viņš piebilst, ka S. Čīma dzimusi 1997. gadā, bet starp konkurentēm bija arī 1995. un 1996. gadā dzimušas meitenes.

Astoņu šāvēju finālā S. Čīma ieguva sesto vietu. Viņa nokļūdījās 11. šāvienā, kurā ieguva 8,5 punktus.

Otrajā dienā S. Čīma ieguva desmito vietu, izcīnot 404,8 punktus. R. Untenberga abas dienas ierindojās 16. vietā, iegūstot 406,4 un 401,5 punktus.

No Latvijas Polijā vēl startēja Tukuma un Dobeles ložu šāvēji. Aizputnieces savus spēkus starptautiskā līmenī pārbaudīja par saviem līdzekļiem. 

Pievieno komentāru

Sports