Aizputes pagasta spēkavīrs Māris Juzups iesildās pasaules čempionātam 2

Aizputes pagasta spēkavīrs Māris Juzups Jelgavā savā svara kategorijā kļuva par Latvijas čempionu svara stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu.

M. Juzups šoreiz startēja svara kategorijā virs 125 kilogramiem un kļuva par Latvijas čempionu, uzspiežot 295 kilogramus smagu svara stieni. Viņš otrajā vietā atstāja Lietuvas pārstāvi, kurš uzspieda 270 kilogramus, bet trešais ar 265 kilogramiem bija vēl viens Latvijas pārstāvis.

M. Juzupam uzspiestie 295 kilogrami bija atkārtots personīgais rekords. Viņš norāda, ka tas nav tas, uz ko cerējis čempionātā. Viņa plāni bija uzspiest svara stieni virs 300 kilogramiem un labot Latvijas rekordu. Viņš mēģinājis uzspiest 300,5 kilogramus smagu svara stieni, kas būtu jauns Latvijas rekords, taču tas nav izdevies.

Open grupas absolūtajā vērtējumā, kurā ņēma vēra sportistu paceltos kilogramus attiecībā pret personīgo svaru, M. Juzups ieguva otro vietu. Cīņā par godalgoto trijnieku rezultāti bija ļoti blīvi.

Tagad Aizputes pagasta spēkavīram gaidāms gada svarīgākais starts – pasaules čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā. Tas notiks ASV, Teksasā. M. Juzupam starts būs 26. jūnijā, bet prom uz sacensībām viņš dosies 18. jūnijā. Sportists zina teikt, ka čempionātā būs ļoti liela konkurence, jo visās svara kategorijās ir jau pieteikušies vairāk nekā 30 dalībnieki.

“Mans mērķis ir uzlabot savu personīgo rezultātu,” stāsta M. Juzups. Latvija pasaules čempionātā pārstāvēs trīs sportisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

eri

Vai tik te nav kāda kļūda ar kilogramiem? Māris protams malacis. Lai veicas!

pirms 4 gadiem, 2016.04.26 15:41

Sports