Aizputes novads olimpiādes pirmajā dienā izcīna divas uzvaras pludmales volejbolā

Aizputes novada pludmales volejbolisti Toms Boļšakovs un Valters Kāpiņš Latvijas jaunatnes olimpiādes pirmajā dienā piektdien, 7. jūlijā, savā apakšgrupā cīnās bez zaudējumiem, gūstot divas uzvaras.

Aizputes novada pāris pirmajā cīņā ar 2:0 uzvarēja Adrianu Krīgeru un Aļiku Makasejevu no Bauskas novada, bet pēc tam ar 2:0 pārspēja Viļakas novada volejbolistus Ediju Krakopu un Sandi Leitenu, vēstīts Olimpiādes mājaslapā.

Aizputes novada sporta centra direktors Indulis Laškovs stāsta, ka pludmales volejbolā piedalās 16 pāri, kuri ir sadalīti četrās apakšgrupās. Katras grupas uzvarētāji uzreiz iekļūs 1/8 finālā, bet otrās un trešās vietas ieguvēji vēl cīnīsies par tikšanu 1/8 finālā.

Aizputniekiem sestdien no rīta būs jācīnās ar Rēzeknes novada pārstāvjiem. Uzvaras gadījumā viņi uzvarēs savā apakšgrupā un uzreiz tiks 1/8 finālā.

Klasiskajā volejbolā Aizputes novads pirmajā spēlē ar 0:3 zaudēja Latvijas čempionvienībai Cēsīm. 1999. un 2000. gadā dzimušajiem volejbolistiem vēl pretiniekos būs Daugavpils, Rīga un Jēkabpils.

Aizputes novada ložu šāvēji un vieglatlēti cīņas Latvijas Jaunatnes olimpiādē uzsāks sestdien, 8. jūlijā.

Pievieno komentāru

Sports