Aizputes novada veterāni izcīna sešas medaļas 1

Aizputes novada vieglatlētikas veterāni Jēkabpilī tika pie sešām medaļām pirmajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā veterāniem.

Vieglatlētikas veterāniem bija beidzot iespēja sacensties par Latvijas čempionāta medaļām. No Aizputes ierakstīties čempionāta vēstures lapaspusēs devās seši vieglatlēti un atgriezās ar sešām medaļām, stāsta komandas koordinators Tālivaldis Sveilis.

Pie divām medaļām čempionātā tika Sandra Locika. Viņa “45+” vecuma grupā kļuva par Latvijas veterānu čempioni 400 metru skrējienā. Savukārt 100 metru distancē aizputniece ieguva bronzas godalgu. Tāllēkšanā sportiste palika ceturtajā vietā.

Par Latvijas veterānu čempioni kļuva arī aizputniece Silvija Ervika. Viņa startēja “55+” vecuma grupā un triumfēja 3000 metru skrējienā. Iespaidīgi startēja arī Jānis Rūtiņš, kurš mājup atgriezās ar divām sudraba medaļām. Aizputnieks “75+” vecuma grupā kļuva par Latvijas veterānu vicečempionu lodes grūšanā un diska mešanā.

Garo distanču skrējējs Normunds Fedotovskis “50+” vecuma grupā 5000 metru skrējienā ieguva bronzas medaļu. Tuvu medaļām čempionātā bija arī Edgars Skaris un T. Sveilis.

Aizputes novada vieglatlētikas vecmeistari šovasar ieguva arī divas medaļas Latvijas Sporta veterānu savienības 52. sporta spēļu sacensībās vieglatlētikā Bauskā. “70+” grupā sudraba godalgu 100 metru skrējienā ieguva Zaiga Rumjanceva, bet bronzas godalgu 800 metru skrējienā izcīnīja S. Locika. Vēl Bauskā dažādās vieglatlētikas disciplīnās no Aizputes novada startēja E. Skaris, J. Rūtiņš un T. Sveilis.