Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizputes novadā izsludina konkursu finansējuma saņemšanai 2020. gadā sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam

Uz atbalstu var pretendēt Aizputes novadā dzīvesvietu deklarējuši vai Aizputes novadu pārstāvoši sportisti un biedrību un nodibinājumu reģistrā reģistrētie Aizputes novada sporta klubi un komandas, sporta pasākumu organizatori, kuri plāno organizēt sporta pasākumus Aizputes novada teritorijā.

Pašvaldības mērķis ir finansiāli atbalstīt sporta pasākumus, klubus, biedrības, komandas un individuālos sportistus, tādējādi veicinot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot iedzīvotājus dažādās sporta aktivitātēs, kā arī popularizējot novadu Latvijā un pasaulē, vēstīts Aizputes novada mājaslapā.

Aizputes novada domes Izglītības un Sporta komitejai adresēti pieteikumi līdz 2020. gada 15. janvāra pulksten 17 jāiesniedz Domē, Atmodas ielā 22, Aizputē. Ar konkursa nolikumu finansējuma saņemšanai var iepazīties Aizputes novada pašvaldības interneta mājaslapā.

Pievieno komentāru

Sports