Aizputes novada čempionātā telpu futbolā divreiz uzvar "Rokasbirzs" un "Veterāni" 4

Aizputes novada čempionāta telpu futbolā spēļu kārtā Cīravā pie divām uzvarām tika Rokasbirzs un “Veterāni”, bet vienu panākumu guva Apriķi.

8. novembrī Cīravā pirmie pie uzvaras tika “Veterāni”, kuri ar 5:2 uzvarēja Apriķus. Ar trim gūtiem vārtiem “Veterāniem” izcēlās Sandžers Tarvids, divus guva Dainis Rusmanis. Apriķiem katrs pa vieniem vārtiem guva Krists Kleinbergs un Toms Ķeķis, informē čempionāta galvenais tiesnesis Guntars Sermelis.

“Veterāni” tika vēl pie vienas uzvaras, ar 3:1 pārspējot komandu “Hasenpoth Stabendrill”. “Veterāniem” katrs pa vieniem vārtiem guva S. Tarvids, Māris Ilsters un Mārtiņš Saule, bet “Hasenpoth Stabendrill” vienībai vienīgus vārtus guva Rihards Frīdenbergs.

Rokasbirzs futbolisti ar 5:3 uzvarēja “Hasenpoth Stabendrill”. Rokasbirzij divus vārtus guva Andis Zāģeris, bet pa vienai reizei katrs precīzi bija Edgars Strazds, Jānis Šterns un Matīss Grasmanis. Zaudētājiem katrs pa vieniem vārtiem guva Klāvs Bensons, Ģirts Rozentālbergs un Ģirts Šķuburs.

Rokasbirzs vēl ar 4:3 uzvarēja Cīravu. Rezultatīvākais Rokasbirzij ar diviem vārtiem bija M. Grasmanis. Cīravai divus vārtus guva Gatis Lagzdiņš, bet vienu reizi izcēlās Aigars Zvirbulis.

Apriķu un Cīravas duelī ar 5:4 triumfēja apriķnieki. Viņiem divus vārtus guva K. Kleinbergs, bet pa vieniem vārtiem katrs iesita Raitis Valdmanis, T. Ķeķis un Oļegs Nagaicevs. Cīravai katrs pa vieniem vārtiem guva Lauris Norenbergs, Roberts Figoriņš, Māris Vīgriezis un A. Zvirbulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

...,,,,

Par tik nopietnu pārkāpumu Uldišu vajadzētu no darba atlaist.

pirms 6 gadiem, 2014.11.10 12:27

Rekurzeme

Uldis paliks un prom nelaidīsim! :)

Vienkārši komandām lūgums paskatīties pašām vai sacensību organizatori spēļu protokolos pareizi pieraksta komandu nosaukumus un uzvārdus.

Problēmas jau rodas no neprecīziem protokoliem!

pirms 6 gadiem, 2014.11.10 12:32

...,,,,

Tak komandu nosaukumus izgudro kurus paši nevar izrunāt. Bet bumbu vārtos nevar trāpīt.

pirms 6 gadiem, 2014.11.10 16:28

Sports