Aizputes ložu šāvēji sumina savus izcilākos 4

Liepājas rajona Sporta skolas ložu šāvēji Aizputē sacentušies tradicionālās Ziemassvētku eglītes sacensībās, pēc tam labākie tika godināti vairākās nominācijās.

Ziemassvētku eglītes sacensībās uzvarētāji tika noskaidroti četrās vecuma grupās. Visjaunākajā vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva Laila Eversone un Sandis Čīma, stāsta ložu šāvēju treneris Jānis Oskars Šalms.

Jaunākajā vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva Helēna Rozenberga un Andžejs Gūtmanis. Vidējā un vecākajā dalībnieku grupā meitenes un zēni startēja kopējā konkurencē. Vidējā vecuma grupā uzvarēja Sindija Čīma, otrā bija Madara Ļaudama, trešajā vietā atstājot Kārli Rozenbergu. Vecākajā grupā nepārspēta bija Ance Birkmane, otrajā vietā atstājot Alvi Vilemsonu, trešā bija Dace Petrovska.

Vienlaicīgi ar diplomu saņemšanu dalībnieki izvēlējās arī pašu sarūpētās glītās dāvaniņas. Tika apbalvoti arī veiksmīgākie Liepājas rajona Sporta skolas ložu šāvēji S. Čīma un Matīss Ļaudams. Par ieguldījumu Sporta skolas komandu vērtējumus balvu saņēma Rihards Priedolts, D. Petrovska un A. Birkmane. Savukārt jaunā talanta godu izpelnījās H. Rozenberga.

Treneri J. Šalms, Ilze Frīdenberga un Laila Kalniņa piefiksējuši, ka gada garumā treniņus faktiski nav kavējuši Reinis Ratnieks, A. Gūtmanis un Rihards Frīdenbergs, bet fiziskās attīstības treniņus viscītīgāk bija apmeklējuši M. Ļaudams, R. Frīdenbergs, Klāvs Bensons, Ģirts Rozentālbergs un A. Vilemsons.

Ziemassvētku eglīte noslēdzās ar treneru sarūpēto gardo kliņģeri.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

vēl-talis

Es saprotu kad Jumiķis jokojas, ar savu laureātu! Bet tas otrs ierosinājums, patiešam ir vērā ņemams.Ja no kultūras, sarunātu S.Zālīti, viņa kā profesionāla kultūras darbiniece, laureāta vakaru, noorganizētu augstā līmenī.

pirms 10 gadiem, 2010.12.23 20:44

talis

Jumiķi, kāds tai nodedzinātās sporta zāles laukumā var būt laureāta vakars!Tur Aizputes valdība jau vairākus gadus veido slidotavu, 2011. gadā dienu pirms Līgo svētkiem būšot ledus uzliets!Tā kā jums, sava sportsmeņa godināšana, būs vien jārīko, no pirksta izzīstajā lejaskurzemes novadā.

pirms 10 gadiem, 2010.12.23 17:48

jumiķis

ak sagribējies būt par laurea'tu?Tad brauciuz ;Lejaskurzemes novadu; mūsu laureātu vakars notiks nosvilinātaja'sporta zāle

pirms 10 gadiem, 2010.12.23 08:52

es.

Šāvēji- es zinu kad jūs par visiem esiet spējīgi, noorganizēt Gada laureātu sportā visam novadam!!! Mēs pārējie arī gribam lai kāds mūs pagodina. Lūdzu, lūdzu izdariet to!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.12.22 20:31

Sports