Aizputes ložu šāvēji izcīna godalgas Tukumā

Aizputes ložu šāvēji ar labiem panākumiem Tukumā šautuvē piedalījušies Tukuma sporta skolas kausa izcīņā ložu šaušanā ar pneimatiskajiem un mazkalibra ieročiem.

Visjaunākajā dalībnieku grupā šaušanā ar mazkalibra ieroci vingrinājumā "MŠ-20" uzvarēja Helēna Rozenberga (159 punkti). Otro vietu izcīnīja Sindija Čīma (156), stāsta aizputnieču treneris Jānis Šalms.

Zēnu konkurencē aizputnieki izcīnīja pirmās sešas vietas. Uzvarēja Kārlis Rozenbergs, aiz sevis atstājot Reini Ausmani un Raineru Sivohu.

Jaunietes un jaunieši sacensībās izpildīja divus vingrinājumus. Šaušanā ar mazkalibra šauteni vingrinājumā "MŠ-3x20" uzvarēja Dace Petrovska (550). Otro vietu ieguva Ance Birkmane (545). D. Petrovska uzvarēja arī vingrinājumā "PŠ-40" - 373 punkti.

Jauniešu konkurencē vingrinājumā "MŠ-3x20" otro vietu ieguva Rihards Priedolts (541). Trešajā vietā ierindojās Kristians Siliņš (531).

Vingrinājumā ar pneimatisko ieroci nepārspēts palika K. Siliņš (367), aiz sevis atstājot Arti Kalvenieku (356) un Ģirtu Rozentālbergu (352).

Par Tukuma sporta skolas kausa izcīņas absolūtajiem uzvarētājiem kļuva D. Petrovska un K. Siliņš.

Pieaugušo ieskaitē sieviešu konkurencē vingrinājumā "MŠ-3x20" triumfēja Ilze Frīdenberga (550). Vīru konkurencē labākais bija Raivis Balodis (559).