Aizputes ložu šāvēji dodas uz pasaules čempionātu

Piektdien, 7. augustā, uz Horvātiju, kur notiks pasaules CISM čempionāts ložu šaušanā, dodas Latvijas izlases dalībnieki – aizputnieki Ilze Frīdenberga un Raivis Balodis.

I. Frīdenberga zina teikt, ka viņai pirmie starti Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā būs 12. un 13. augustā, pēc tam viena diena būs brīva, un sacensības turpināsies 15. un 16. augustā. 10. un 11. augustā notiks treniņi.

“Nejūtos tā, ka kaut kas neietu,” I. Frīdenberga ir pārliecināta, ka ar sportisko formu viss būs kārtībā. Viņa vairāk nobažījusies par sagaidāmajiem laika apstākļiem, jo Horvātijā būšot karsts un vējains. “Karstumu pārcietīs, bet vējš kalnos gan var radīt problēmas,” piebilst aizputniece.

Arī R. Balodim pirmais starts būs 15. augustā. Viņam pirms čempionāta daudz nav izdevies patrenēties, diez vai individuāli varēšot cerēt uz labām vietām, viņš spriež. Galvenais būšot komandu ieskaitē ierindoties kaut kur pa vidu.

Sportistu treneris Jānis Šalms piebilst, ka abi aizputnieki jau piekto gadu piedalīsies šāda mēroga ložu šaušanas sacensībās.

Pievieno komentāru

Sports