Aizputes florbolisti “talko” Tīnūžos 1

Aizputes florbola komanda “F.F.K. Livonija” deviņu Baltijas komandu konkurencē izcīnījusi otro vietu Talkas kausā Tīnūžos. Turnīrā aizputnieki piedalījās neierastā sastāvā.

“Komanda uz šo turnīru devās ļoti eksperimentālā sastāvā. Nebija neviena no pamatsastāva vārtsargiem,” stāsta “Livonijas” spēlētājs Mareks Dēvits, kurš šoreiz spēlējis nevis aizsardzībā, bet stāvējis vārtos. “Visi uz turnīru atbraukušie spēlētāji bija uzbrucēji, no kuriem dažiem vajadzēja spēlēt aizsardzībā,” viņš piebilst.

Pirmajā apakšgrupas spēlē “Livonija” ar 0:2 zaudēja “Vircavas” florbolistiem, otros vārtus zaudējot brīdī, kad vārtsargs tika nomainīts pret laukuma spēlētāju. Nākamajā mačā aizputnieki ar 3:2 uzvarēja Rīnūžu florbolistus no Rīgas.

Ceturtdaļfinālā “Livonija” ar 4:2 uzvarēja “Svēti”, bet pusfinālā pret turnīra galveno favorītu – komandu “Tīnūži” – prata atspēlēties no 0:2. Līdz ar spēles beigu signālu aizputnieki guva arī trešos vārtus, bet tos tiesnesis neieskaitīja. Pēcspēles soda metienos M. Dēvits atvairīja visus pretinieku metienus, bet “Tīnūžus” vienīgais pārspēja Mareks Košeļevs – 3:2.

“Pēc tik labas pusfināla spēles gribējām uzvarēt arī finālā, bet nekā. Daudzas rupjas aizsargu kļūdas, un zaudējums,” šķendējas M. Dēvits. “Livonija” finālā ar 1:4 zaudēja “Vircavai”.  

“Livonijas” sastāvā spēlēja: vārtsargs M. Dēvits (viena rezultatīva piespēle), aizsargi Kārlis Rudītis (0+1), Jānis Niedols (0+1), M. Košeļevs (2+1), uzbrucēji Lauris Zaicevs (4+2), Artis Zvagulis (4+0) un Jānis Braže (1+1). Komandas kapteinis bija A. Zvagulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

x men

Baigie velni!Izskatās ,ka komanda progresē

pirms 12 gadiem, 2009.04.27 09:45

Sports