"Aizpute" uzvar "Kazdangu"; ceturtdien zelta mačs starp "Apriķiem" un "Kalveni" 4

Volejbola klubs "Aizpute" trešdien, 20. janvārī, Kazdangā Aizputes novada čempionātā basketbolā ar 100:81 uzvarēja pagājušā gada čempionvienību "Kazdanga".

Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet otrajā ceturtdaļā volejbolisti iekrāja jau vismaz desmit punktu pārsvaru, ko pārliecinoši noturēja arī otrajā puslaikā, stāsta čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Brūns.

Ceturtdien pulksten 18.30 Cīravā spēlēs "Cīravas PV" un "Pieci", bet pulksten 20 laukumā dosies "Kalvene" un "Apriķi". Abas vienības čempionātā pretendē uz zelta medaļām. Pirmajā aplī ar 87:82 pārāka bija "Kalvene".

Komentāri 4

Fans

Negribās lai monkey face dabū titlu. Pārējie būtu pelnījuši!

pirms 4 gadiem, 2016.01.20 21:59

janka

kur ta veel,vnk frizūra jāpamaina un buus o.k

pirms 4 gadiem, 2016.01.21 09:10

kalendārs

Ū ja, pieņemot, ka Apriķi uzvar ar +1, nekur nav teikts, ka Kalvenei zelts kabatā. Ja šī būtu abu komandu pēdējā spēle, protams, bet tā NAV!!!
p.s. Apriķiem-izslēdziet no spēles 20 un 10, garantēti uzvarēsiet ar +20.

pirms 4 gadiem, 2016.01.21 12:48