"Aizpute" un "Apriķi" uzvar Aizputes novada čempionāta spēlēs 7

Pirmdien, 18. janvārī, Aizputes novada sporta centrā Aizputes novada čempionātā basketbolā pie uzvaras tika volejbola klubs "Aizpute" un "Apriķi".

Volejbolisti bez problēmām ar 125:33 uzvarēja "Cīravas PV". Daudz interesantāk aizritēja "Apriķu" un entuziastu grupas "Pieci" mačs, kurā apriķniekiem spēlēs sākumā izdevās atrāviens, bet pēc tam ieskrējās arī "Pieci", stāsta čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Brūns.

"Pieci" otrajā puslaikā demonstrēja organizētu spēli aizsardzībā, kā rezultātā apriķniekiem nācās otro puslaiku aizvadīt ar pamatsastāva spēlētājiem. Komanda neuzdrošinājās laist laukumā savus rezervistus. Mača noslēgumā "Apriķi" bija pārāki ar 59:46.

Trešdien, 20. janvārī, pulksten 19 Kazdangā spēlēs "Kazdanga" un volejbola klubs "Aizpute". Ceturtdien pulksten 18.30 Cīravā spēlēs "Cīravas PV" un "Pieci", bet pulksten 20 laukumā dosies "Kalvene" un "Apriķi". Pietdien pulksten 19 Aizputes vidusskolas zālē spēlēs "Hasenpoth Stabendrill" un "Kazdanga".

Komentāri 7

Arnolds

Apriķnieki neuzdrošinājās laukumā laist apriķniekus!

pirms 4 gadiem, 2016.01.19 13:46

Tas tā

Apriķnieki laukumā bija visu spēli. Gan leģionāri, gan apriķnieki.

pirms 4 gadiem, 2016.01.19 17:41

DLight

Jo tuvāk čempionāta beigas,jo vairāk titula pretendentiem raustās krāniņš. Ceturtdienas zelta mačā paredzu komandas ar nosaukumu "Apriķi" uzvaru ar +20. Kalvenes komandā nebūs vienīgā 3punktu snaipera. Tomēr ceru,ka kļūdos un būs kārtīga cīņa bez tiesnešu ambīcijām un kļūdainiem lēmumiem, un spēlētāji vairāk domās par spēli un iztiks bez čīkstēšanas tiesnešu un pretinieku virzienā.Par skaistu basketbolu.

pirms 4 gadiem, 2016.01.19 20:39

#15

Menedžer, tas ir tavs darbs, lai mums neraustītos nekas atbildīgās spēlēs. Varbūt vajag kādu pastiprinājumu vai kko.

pirms 4 gadiem, 2016.01.20 12:32