"Aizpute" tuvu zeltam 9

“Aizputes” volejbolisti jau sestdien Ventspilī var tikt pie Latvijas Nacionālās līgas volejbolā zelta medaļām. Finālsērijā līdz trim uzvarām viņi pret “Ventspili” ir vadībā ar 2:0.

Finālsērijas pirmajā spēlē 5. aprīlī Ventspilī aizputnieki uzvarēja ar 3:1 (25:19; 25:17; 17:25; 25:20). Savukārt otrajā spēlē 6. aprīlī savā laukumā smagā cīņā bija pārāki ar 3:2 (21:25; 25:21; 21:25; 25:19 15:13).

Pirmajā spēlē Ventspilī pirmie divi seti “Aizputei” bija šosezon labākie Latvijas Nacionālajā līgā volejbolā, uzskata komandas treneris Māris Zankovskis. Viņš tobrīd pie sevis nobrīnījies, vai tiešām “Ventspils” pirmajā spēlē tiks uzveikta trīs setos. “Iestājās pagurums, pārliecība, ka viegli tiksim galā. Trešo setu palaidām. Pamainījām sastāvu, ļāvām visiem spēlēt. Ceturto setu uzsākām ar citu noskaņojumu,” stāsta M. Zankovskis.

Otrajā spēlē Aizputē mačs ilga līdz pieciem setiem. Tā galotnē rezultāts bija 13:13, bet mača beigas piederēja mājiniekiem. “Piektais sets divu līdzīgu komandu spēlē vienmēr ir loterija, kur dominē veiksme. Mums bija vairākas kļūdas servēs, bet spējām setu beigt savā labā. Spriedze bija liela. Bija daudz tehniskās kļūdas,” atzīst M. Zankovskis. Viņš norāda, ka pretinieks sācis nervozēt un sestdien Ventspilī viegli nebūs. Pats M. Zankovskis sestdien nebūs kopā ar komandu, jo ar Liepājas rajona Sporta skolas B vecuma grupas volejbolistiem dosies uz Daugavpili, kur notiks Latvijas jaunatnes čempionāta fināls.

“Nevaram ieslīgt eiforijā,” pirms trešās finālcīņas saka “Aizputes” kapteinis Mārtiņš Grundmanis. Viņš saka lielu paldies komandas atbalstītājiem, kuri uz pirmo maču Ventspilī bija devušies ar noorganizētu autobusu un savām automašīnām. Fanu atbalstīti, volejbolisti pretinieku laukumā jutušies kā savās mājās. Arī uz trešo finālcīņu Ventspilī tiek organizēts fanu autobuss.

“Mēs bijām noskaņojušies tā, ka esam jau tikuši pie medaļām – braucām labi uzspēlēt. Pirmie divi seti izdevās bez aizķeršanās, bez lūzuma punktiem, kā pēc grāmatas. Mājas spēlē gribējām uzvarēt, bet “Ventspils” rādīja labu sniegumu. Pāris elementos izkritām, tāpēc divus setus zaudējām,” stāsta M. Grundmanis. Viņaprāt, “Ventspils” finālsērijā nav gatava tādai spēlei, kādu piedāvā “Aizpute”.

Plašāk 9. aprīļa "Kursas Laikā"!

Komentāri 9

Ultraskaņa

Arī Ventspils komandas atbalstītāji nav gatavi tam, ko piedāvā Aizputes fani.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 09:26

skaņa

Tu ko, venspilniekus par muļķiem uzskati, kad viņi ies amatieru līgas voļuku skatīt?

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 19:18

tai skaņai

Ventspilī ne basketbola, ne kaut kur citur nevar dzirdēt to ko dzird Aizputes spēles. Ta ka ne***!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 23:21

Skanjai

Abas komandas ciinaas par 5, 6 vietu Latvijaa. Amatieru liiga? Seko liidzi oligarh! Saveejie ir jaatbalsta kaut vai seetas machos!

pirms 7 gadiem, 2014.04.10 00:04

Blīkšķis

Zankovskis izvēlas Jaunatnes līgas finālu Nacionālās līgas fināla vietā, tā neko sev!

pirms 7 gadiem, 2014.04.10 08:22

purkšis

Nu bet pareizi viņš dara.....!

pirms 7 gadiem, 2014.04.10 08:29

x

Arī nākamās izcilās volejbolistu paaudzes Aizputē ir jātrenē un jāaudzina.

pirms 7 gadiem, 2014.04.10 14:21

Ultras

Stulbi būtu, ja viņš neaizvestu Jaunatni uz finālu un tur neatbalstītu. Nacionālā līga - pieauguši cilvēki, tiks galā.Turklāt brauc jau līdzi Ultras!!!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 23:03