Aizputē skrien par godu šaursliežu vilcieniņam

Lieliskā atmosfērā Aizputē tika aizvadīts skrējiens par godu bijušajam šaursliežu vilcieniņam. Sacensību laikā sportiskais azarts ņēma virsroku un daudziem ar vienu noskrietu distanci bija par maz.

Uz skrējienu “Aizputes Mazbānītis” ieradās 61 dalībnieks no Aizputes un tās tuvākās apkārtnes, kā arī Ventspils, Sabiles, Turlavas un Rīgas, stāsta skrējiena organizators Tālivaldis Sveilis. Viņš norāda, ka uz aptuveni 60 līdz 70 skrējēju ierašanos bija cerējis, lai arī visapkārt notiek dažādi pasākumi, rīko kartupeļu talkas utt. “Jārīko tik tādi tautas pasākumi vairāk, jo visi bija apmierināti, bērni iepazinās ar vilcieniņa vēsturi,” gandarīts bija T. Sveilis.

Sieviešu konkurencē par skrējiena uzvarētājām kļuva sabilniece Izabella Bodānova (pirmā vecuma grupa), liepājniece Helēna Strazde (trešā vecuma grupa), Aizputes pagasta skrējējas Aija Klāne (ceturtā vecuma grupa) un Maija Pūpola (septītā vecuma grupa) un turlavniece Ludmila Joce (astotā vecuma grupa).

Vīriešu konkurencē uzvarēja Lažas pagasta skrējējs Ģirts Muižarājs (pirmā vecuma grupa), sabilnieks Inguss Bogdānovs (otrā vecuma grupa), Aizputes pagasta pārstāvis Madars Pūpols (trešā vecuma grupa), sabilnieks Valdis Bogdānovs (ceturtā vecuma grupa), turlavnieks Deins Freiss (piektā vecuma grupa), gavieznieks Artūrs Jukšs (sestā vecuma grupa), Liepājas kluba “VSK Noskrien” pārstāvji Normunds Lagzda (septītā vecuma grupa) un Kaspars Tūbelis (astotā vecuma grupa).

Tie, kuriem ar savu distanci bija par maz, skrējiena noslēgumā varēja piedalīties veselības skrējienā bez laika kontroles. Tam pieteicās 23 dalībnieki.

Pievieno komentāru

Sports