Aizputē notiks vērienīgas veterānu sacensības novusā un ložu šaušanā

Aizputē sestdien, 24. maijā, notiks Latvijas Sporta veterānu senioru savienības 51. Sporta spēļu sacensības novusā un ložu šaušanā.

Sporta spēļu finālsacensībām novusā pieteicās 34 komandas. Tas ir rekords, jo pērn bija 31 vienība, stāsta sacensību galvenais tiesnesis Guntis Bucenieks. Viņš norāda, ka, gatavojoties vērienīgajām sacensībām, galvenā problēma ir galdi. Lai viss veiksmīgi noritētu, būs nepieciešami vairāk nekā 80 novusa galdi. Aizputniekiem savus galdus dos arī Priekule, Kuldīga un Liepāja. Plānots, ka tiks samazināts sacensību kārtu skaits, jo plānotās 11 kārtas tik lielā dalībnieku skaitā nebūs iespējams izspēlēt.

Novusa sacensības Aizputes novada sporta centrā sāksies pulksten 11. Aizputes novada godu aizstāvēs Ilona Indrāne, Iveta Jonkus, Andis Bucenieks, Guntis Stieģelis, Jānis Ziobrovskis un Ilgonis Indrāns. Startēs arī “Lejaskurzemes sports” un Liepājas Sporta senioru klubs ar divām komandām.
 
Pulksten 11 Aizputes novada sporta centra šautuvē sāksies sacensības ložu šaušanā. Galvenais tiesnesis Jānis Oskars Šalms norāda, ka Aizputes novada komandas sastāvā startēs titulētā ložu šāvēja Ilze Frīdenberga, kā arī Sandra Spinga, Vilis Grāmatnieks un Kaspars Rudītis.

Pievieno komentāru

Sports