"Aizpute" Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē zaudē "Daugavpils Universitātei" 6

"Aizputes" volejbolisti ceturtdien, 28. novembrī, savā laukumā Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē zaudē "Daugavpils Universitātei".

"Schenker" līgas pārstāve "DU" pirmo setu uzvarēja ar 25:17, taču otrajā piekāpās ar 24:26. Trešajā un ceturtajā setā daugavpilieši bija pārāki ar 25:23 un 25:19, vēstīts Latvijas Volejbola federācijas mājaslapā.

Atbildes spēle notiks 4. decembrī Daugavpilī. Pusfinālā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā.

Komentāri 6

vai,

ak vai-zaudējums? Nelīdzēja ne histēriska bļaušana no tribīnēm ne meiteņu plikie dibeni!

pirms 6 gadiem, 2013.11.29 08:18

to vai,

tev pumpas izmetīsies, neturi iekšā, pašauj vēl vaļā...

pirms 6 gadiem, 2013.11.29 10:39

zahs

Būtu vērts Treneriem panalizēt kas pietrūka lai uzvarētu. Cīņa bija samērā līdzvērtīga. Puikas malači !!! Tālu no šenkera neesat !!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.29 11:27

to zahs

Līdz šenkeram vēl tālu, jo nav komandai stabilitātes, ir labi brīži tad vienā brīdī ir mazs lūzums un 6-8 punkti atdoti, bet nu potenciāls ir ļoti liels, jaunie jau ar aug, Daugavpils komandas sākuma sastāvā spēlēja 17. gadīgs puika un komandas galvenais treneris bija cēlājs... tas nozīmē kad sastāvs nebija optimālais, bet nu visas iespējas nākoštrešdien Daugavpilī.

pirms 6 gadiem, 2013.11.29 15:01

skatitajs

Aizputniekiem svaka serve, DU visas nema augsa ideaali lidz ar to uzbrukumaa dod kam gribi un viss notiek! a muuseejie ne viens ne otrs nevareeja iedot 1 tempam.. ja piestraadaatu pie serves rezultaats noteikti buutu labaks!