Aizputē divu dienu garumā atklās Latvijas čempionātu motokrosā

Sestdien un svētdien Misiņkalna mototrasē Aizputē būs motokrosa svētki - sezonu uzsāks Latvijas čempionāts motokrosā! Galvenais viesis būs kalvenieks Pauls Jonass.

Divu dienu garumā līdzjutējus priecēs neskaitāmi augsta līmeņa vietējie un ārzemju sportisti, kas Aizputē, unikālajā "Misiņkalna" trasē, rādīs elpu aizraujošu priekšnesumu!  Sacensību galvenais viesis – Pasaules un Eiropas čempions 125cc klasē – neatkārtojamais Pauls Jonass, kurš vēl šodien startēja Eiropas čempionāta EMX 250 klasē un parādīja, ka ir viens no talantīgākajiem un neatlaidīgākajiem konkurentiem, informē Liepājas komandas “Motokurzeme” vadītājs Gints Lūsis.

Aizputē jābūt ikvienam līdzjutējam – sportisti ir gatavi rādīt meistarklasi! Trase piemērota dažādiem laika apstākļiem un braucēji nepārprotami vēlas uzsākt sezonu kā līderi -  piekāpties nav gatavs neviens! Sīvas cīņas, vairāk nekā simts lieliski dalībnieki, neskaitāmas motociklu klases, tostarp blakusvāģi un kvadracikli, un, protams, vienreizēja trase! Šīs būs sacīkstes, kas paliks spilgtā atmiņā!

Sestdien sacensības sāksies pulksten 9.35. Pirmajā dienā skatītājiem ieeja būs bez maksas. Svētdien starts pulksten 11.20. Ieeja – pieci eiro, bērniem un pensionāriem – brīva.

Sestdienas sacensību programma un svētdienas sacensību programma.

Pievieno komentāru

Sports