Aizputē būs skrējiens “Pilskunga kross”

Sestdien, 25. a pulksten 12 Aizputē, Livonijas Ordeņa pilsdrupu pagalmā, tiks dots starts skriešanas sacensībām “Pilskunga kross”.

Sacensības pulksten 12 sāksies ar pilsdrupu apskati un tikšanos ar bijušajiem pils iemītniekiem, kuri tur dzīvoja pagājušā gadsimta 80. gados, stāsta krosa organizators Tālivaldis Sveilis. Viņš uz skriešanas sacensībām aicina visus veselīga dzīvesveida piekritējus.

Pēc iepazīšanās ar pils vēsturi, pirmās distancē dosies septiņus līdz desmit gadus vecās meitenes, kurām būs jānoskrien 500 metru gara distance. Pirmsskolas vecuma sportisti vecāku pavadījumā varēs veikt 300 metru garu distanci.

Septiņus līdz desmit gadus vecie zēni un desmit līdz 16 gadus vecās meitenes “Pilskunga krosā” sacentīsies viena kilometra garā skrējienā. Desmit līdz 16 gadus vecie zēni un jaunietes vecumā no 16 līdz 19 gadiem skries 1500 metru skrējienu.

Jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem un sievietes, vecākas par 30 gadiem, sacentīsies 2000 metru skrējienā. Sievietes vecumā no 19 līdz 30 gadiem un vīrieši, vecāki par 30 gadiem, skries 3000 metru distanci. Vīrieši vecumā no 19 līdz 30 gadiem skries 4000 metru skrējienu.

Veselības un možuma skrējēji bez laika kontroles varēs noskriet vienu krosa apli – 1500 metrus – un finišā saņemt mākslinieka Uģa Pucena darinātas piemiņas medaļas.

“Arī visi pārējie dalībnieki, kuri finišēs, saņems piemiņas medaļas. Ņemsim līdzi labu garastāvokli un saspraudes priekš numuriem,” piebilst T. Sveilis.

Pievieno komentāru

Sports