Aicina pieteikties komandas Liepājas pilsētas basketbola čempionātam

Pavisam drīz, jau oktobra mēneša sākumā sāksies jaunā basketbola sezona Latvijas Basketbola līgā un šajā sakarā jau šobrīd ir uzsākts darbs pie 2014. gada Liepājas pilsētas basketbola čempionāta amatieriem, tāpēc ikviens, kas interesējas un izskata vēlmi piedalīties šajā čempionātā ir laipni aicināts sazināties ar čempionāta organizatoriem, informē Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Plānots, ka arī šo pilsētas amatieru basketbola čempionātu, tāpat kā iepriekšējo, organizēs Liepājas pilsētas sporta spēļu skola un spēles tiks aizvadītas Liepājas Olimpiskajā centrā. Lai pēc iespējas ātrāk uzsāktu čempionātu, organizatori jau nākošajā nedēļā vēlas noorganizēt pirmo komandu pārstāvju sapulci, taču pirms tam ir lūgums komandu pārstāvjiem atsūtīt savu interesi par dalību šajā turnīrā uz e-pastu: martins@loc.lv

Atgādinām, ka iepriekšējā gada čempionātā startēja 7 komandas un organizatori ir cerības pilni, ka šogad čempionātā varētu startēt vairāk vienību. Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šogad spēles tiks aizvadītas divu apļu turnīrā, kas ir viens no cēloņiem uzsākt šo čempionātu jau novembra mēneša sākumā. Plānots, ka čempionāts varētu norisināties līdz pat marta mēneša beigām. Pirmā komandas pārstāvju sapulce notiks pēc nedēļas, 7. oktobrī, Liepājas Olimiskā centra Liepu zālē pulksten 18:00.

Pievieno komentāru

Sports