Aicina iegādāties biļetes uz Ātruma festivālu - ralliju "Kurzeme" izdevīgāk

Motoru sporta līdzjutējiem un taupīgiem ģimenes cilvēkiem, kuri rūpīgi plāno savus tēriņus, piedāvājam izmantot Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2015" partneru akcijas piedāvājumus biļešu iegādei iepriekšpārdošanā. Līdz 23.augustam "Čili Pica" Drauga kartes īpašniekiem piedāvājam 3 ieejas kartes par 2 cenu. Ar "Čili Pica" Drauga karti Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2015" Drauga komplekta cena ir 24 eiro, informē Dzintars Hmieļevskis, rallija "Kurzeme" preses pārstāvis.

Līdz 29.augustam "Top!" veikalu tīklā visā Latvijā, iegādājoties "Cēsu alus" "Premium" četrpaku ar akcijas kuponu, var saņemt iespēju iegādāties Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2015" skatītāja karti ar 20% atlaidi.

Atgādinām, ka līdz 23.augustam Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme 2015" skatītāja kartes standartcena ir  12 eiro, bet no 24.augusta - 15 eiro. Biļešu tirdzniecības vietu saraksts pieejams vietnē "rallykurzeme.lv/?m=7".

Uzzini vairāk par rallija "Kurzeme" vēsturi un gaidāmā Ātruma festivāla norisi mūsu un  partneru konkursos, sekojot paziņojumiem rallija "Kurzeme" sociālo tīklu kontos. Veiksmīgākajiem balvā tiks ieejas biļetes, suvenīri un citi īpaši patīkami pārsteigumi.

Uzziņa:
Rallijs "Kurzeme" ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā. Sacensību attīstība un vēsture aplūkota izstādē "No garažās līdz uzvarai", kas līdz 31.augustam apskatāma Liepājas muzeja garāžā, Kūrmājas prospektā 16/18. Svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls - rallijs "Kurzeme".

Ātruma festivālu - ralliju "Kurzeme 2015" atbalsta "LDZ Cargo", Liepājas pilsēta, "Lauma Fabrics", "Vega 1", "Canon Biznesa Centrs", "LDC Datortehnika", "Cēsu alus", "If apdrošināšana", oficiālais auto – "Nissan" no "Skandi Motors".

Biļetes uz Ātruma festivālu nopērkamas piecos Kurzemes reģiona Tūrisma informācijas birojos Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā, vairāk nekā 40 "top!" veikalos Kurzemē un Jelgavā, kā arī "Skandi Motors" autocentros Liepājā un Rīgā. Tāpat biļetes var iegādāties arī "Biļešu servisa" kasēs un interneta vietnē "bilesuserviss.lv".

Pievieno komentāru

Sports