Aicina balsot par Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes jaunajiem sportistiem nominācijā "Rītdienas zvaigznes"

No šodienas portālā "Draugiem.lv"m Olimpiādes lapā www.draugiem.lv/olimpiade/ sākas balsošana par Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes dalībniekiem, kuri ir izvirzīti nominācijai "Rītdienas zvaigznes". Par Latvijas reģiona talantīgajiem sportistiem ikviens varēs nobalsot no 31. maija līdz 10. jūnijam, plkst. 12.00 dienā.

Nominācijai "Rītdienas zvaigznes" ir izvirzīti 24 jaunie sportisti no Latvijas novadu pašvaldībām. Visvairāk dalībnieku nominācijai ir izvirzījusi Olimpiādes rīkotāja Ventspils, kas pieteikusi 7 jaunos atlētus, pēc tam seko Rīga ar 4 kandidatūrām un Valmiera ar 3 pretendentiem. Trīs Olimpiādes dalībnieki ar vislielāko balsu skaitu iegūs iespēju atklāšanas ceremonijā 13. jūnijā, Ventspilī nest Olimpisko karogu.

Lai varētu nobalsot par izvirzītajiem Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes dalībniekiem, sākotnēji ir jākļūst par sekotāju portālā "Draugiem.lv" Olimpiādes lapā  http://www.draugiem.lv/olimpiade/api/ritdienas-zvagneze. Nobalsojot par kādu no "Rītdienas zvaigznes" kandidātiem, portāla lietotājiem būs iespēja saviem draugiem nosūtīt "Draugiem.lv" dāvanu komplektu. Ikviens, kurš būs nobalsojis un nosūtījis dāvanu komplektu, uz profila bildes parādīsies Olimpiādes ikona.

Balsošana portālā "Draugiem.lv" Olimpiādes lapā norisināsies no 31. maija līdz 10. jūnijam, plkst. 12.00 dienā. Portāla lietotāji, kuri būs nobalsojuši par kādu no izvirzītajiem Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes sportistiem un nosūtījuši kādam savam draugam "Draugiem.lv" dāvanu komplektu, piedalīsies izlozē. Veiksmīgākie saņems Latvijas Olimpiskās komitejas un Ventspils pārstāvju sarūpētās balvas.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde šovasar norisināsies no 13. līdz 15. jūnijam Ventspilī. Jaunie sportisti sacentīsies 26 sporta veidos, kur 17 no tiem notiks Ventspilī, septiņi Liepājā, kā arī pa vienam Brocēnos, Ventspils novada Usmā un Jūrmalā.

Par Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi:

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde notiek reizi divos gados, kur labākie jaunie sportisti sacenšas pašvaldību komandu sastāvos 26 Olimpiskajos sporta veidos, izcīnot ceļazīmi uz Eiropas Jaunatnes olimpiādi.  1992. gadā Latvijā notika pirmās Latvijas skolu Olimpiskās dienas vasaras sporta veidos.

Pievieno komentāru

Sports