Abramčiks nav pārliecināts, vai turpinās darbu ar "Liepājas metalurgs" komandu

Šīs sezonas Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - zelta medaļu ieguvēju "Liepājas metalurga" galvenais treneris Rūdigers Abramčiks nav pārliecināts par to, vai nākamajā sezonā turpinās darbu Liepājā, otrdien vēsta izdevums "Sporta Avīze".

"Nezinu, vai palikšu Liepājā. Zinu vienīgi to, ka nepalikšu Liepājā par to pašu naudu, ko esmu pelnījis līdz šim. Neesmu gatavs strādāt un mācīt futbolistus, nedabūjot neko pretī," avīzē citēts vācu futbola speciālists.

Treneris uzsvēra, ka pagaidām nav koncentrējies uz citu darba variantu meklēšanu ārpus Liepājas, piebilstot, ka sākumā jātiek skaidrībā par situāciju pašreizējā klubā. "Viens otrs man ir prasījis, ko daru un ko darīšu. Taču vispirms jātiek skaidrībā par to, kas notiek Liepājā. Interese ir ne tikai no Vācijas, bet arī Turcijas, kur divus gadus strādāju par treneri. Pagaidām neesmu koncentrējies uz citu variantu meklēšanu. Pabeigsim sezonu, pēc tam spēlēs izlases, - būs pārtraukums. Satiksimies ar kluba prezidentu un izrunāsimies," skaidroja Abramčiks.

Viņš arī neslēpa neapmierinātību par Latvijas čempionvienības sastāva komplektācijas politiku. "Lielākā neizpratne palika nevis par pirmssezonas posmu, bet gan par vasaru, kad tika pārdoti vairāki Liepājas futbolisti. Ja pārdodam izlases līmeņa spēlētāju, to vajadzētu darīt par atbilstošu summu, nevis atsaukties uz pirmo piedāvājumu par kapeikām. Šajā jautājumā nesakrīt manas un kluba vadības domas," norādīja Abramčiks.

"Izskatās, ka kluba prezidents negrib, lai komandā būtu daudz ārzemnieku. Bet tad man ir jautājums. Kur dabūt labus vietējos spēlētājus? No dublieriem jau paņēmām četrus piecus futbolistus, un patlaban vairāk nav, jāgaida. Ir daudz talantīgu futbolistu, taču viņi ir jauni un pagaidām neder lielajai komandai.

Šie jautājumi ir jāizrunā ar prezidentu, un tad būs skaidrs, ko darīt turpmāk," sacīja Latvijas čempionvienības treneris.

Kā ziņots, Abramčiks darbu Liepājā sāka 2008.gada augustā, un šajā sezonā pēc trīs sezonu pārtraukuma palīdzēja "Liepājas metalurgam" atgūt valsts spēcīgākā futbola kluba titulu.

Pievieno komentāru

Sports