Abramčiks arī nākamajā sezonā būs "Liepājas metalurga" galvenais treneris

Šīs sezonas Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - zelta medaļu ieguvēja "Liepājas metalurga" galvenais treneris Rūdigers Abramčiks arī nākamajā sezonā turpinās darbu Liepājā, aģentūrai LETA apstiprināja trenera palīgs Harvejs Rudzītis.

Pagaidām abu pušu starpā panākta mutiska vienošanās par sadarbību līdz 2010.gada 30.novembrim.

Treneris, kurš patlaban devies uz Vāciju, darbu Liepājā atsāks decembrī.

Kā vēstīts, Abramčiks iepriekš pauda neziņu par iespējamo karjeras turpināšanu Latvijas čempionvienības rindās.

"Nezinu, vai palikšu Liepājā. Zinu vienīgi to, ka nepalikšu Liepājā par to pašu naudu, ko esmu pelnījis līdz šim. Neesmu gatavs strādāt un mācīt futbolistus, nedabūjot neko pretī," šomēnes intervijā laikrakstam "Sporta Avīze" iepriekš atzina vācu futbola speciālists.

Viņš arī neslēpa neapmierinātību par Latvijas čempionvienības sastāva komplektācijas politiku. "Lielākā neizpratne palika nevis par pirmssezonas posmu, bet gan par vasaru, kad tika pārdoti vairāki Liepājas futbolisti. Ja pārdodam izlases līmeņa spēlētāju, to vajadzētu darīt par atbilstošu summu, nevis atsaukties uz pirmo piedāvājumu par kapeikām. Šajā jautājumā nesakrīt manas un kluba vadības domas," norādīja Abramčiks.

Kā ziņots, Abramčiks darbu Liepājā sāka 2008.gada augustā un šajā sezonā pēc trīs sezonu pārtraukuma palīdzēja "Liepājas metalurgam" atgūt valsts spēcīgākā futbola kluba titulu.

Pievieno komentāru

Sports