11. aprīlī notiks jauno skeletonistu un bobslejistu atlase

11.aprīlī risināsies Latvijas jauno bobsleja un skeletona talantu meklēšana, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Atlases testi plkst.12 notiks Rīgā, Augšielā 1, "Daugavas" stadiona vieglatlētikas manēžā. Šādā veidā federācija vēlas radīt iekšējo konkurenci komandā un sporta veidu turpinājumu nākotnē.

Uz atlasi aicināti spēcīgi, ātri un sevi apliecinot griboši jaunieši, vēlamajā vecumā no 17 līdz 26 gadiem un augumā no 1,70 metriem. Tāpat būtu vēlams, ja kandidāti 30 metrus gaitā spētu veikt 3,20 sekundēs un ātrāk, bet tālumā no vietas spētu aizlēkt vismaz 2,75 metrus.

Atlases dalībniekiem būs jāveic 30 metru skrējiens gaitā, jālec no vietas un jāstumj bobsleja trenažieris.

Kā zināms, šī sezona Latvijas bobsleja izlasei bija sekmīgākā vēsturē, jo pilots Oskars Melbārdis kopā ar stūmēju Daumantu Dreiškenu pasaules čempionātā divnieku ekipāžām ieguva sudraba medaļu, bet četriniekos viņš kopā ar Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu tika pie bronzas. Tāpat ekipāžas triumfēja Pasaules kausa kopvērtējumā gan divnieku, gan četrinieku konkurencē.

Tikmēr pasaules čempionātā skeletonā trešo reizi karjerā triumfēja Martins Dukurs, bet viņa vecākais brālis Tomass guva trešo vietu, pirmoreiz karjerā kāpjot uz goda pjedestāla kādās no divām nozīmīgākajām sacensībām. Tāpat M.Dukurs šosezon jau sesto reizi bija labākais Pasaules kausa kopvērtējumā un Eiropas čempionātā, bet T.Dukurs palika otrais Pasaules kausa kopvērtējumā.

Pievieno komentāru

Sports