Tuvojas skriešanas sacensības "Liepājas stunda"

Jau nākamnedēļ, naktī no 4. uz 5. augustu, Liepājā, stadionā “Daugava”, jau septīto reizi norisināsies skriešanas sacensības “Liepājas stunda”.
   
Stundas skrējienā  ikvienam dalībniekam būs iespēja noskaidrot līdz metram precīzu attālumu, kādu spēj veikt 1h laika limitā, skrienot pa izgaismotu stadiona skrejceļu. “Liepājas stunda” ir sporta sērijas “Izrāviens” trešais posms, informē Liepājas sporta sērijas “Izrāviens” Projektu vadītāja asistente Sandra Indriksone.
   
Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad “Liepājas stunda” norisināsies vēlā vakara stundā, naktī no piektdienas uz sestdienu. “Skriešanai naktī ir savs šarms. Tas ir citādāk un interesantāk,” bilst sacensību galvenais organizators Reinis Rozītis. Dalībnieki tiks sadalīti vairākos skrējienos, maksimālais dalībnieku skaits vienā skrējienā ir 60 cilvēku.
   
Sacensību vēstnese Elīna Dimza atzīst: “Vienu brīdi skriešana kļuva par modes lietu, kad skriet sāka teju visi. Un šeit es nedomāju mierīgu skrējienu, izbaudot vientulību, bet gan tādu, kurš ir noticis, ja tas ir ielikt sociālajos tīklos. Protams, ir jauki dzirdēt atzinību, tiek pacelt EGO, bet, galvenokārt, ir jāskrien un jāpiekopj aktīvs dzīvesveids sevis dēļ. Galvenais ir būt mierā pašam ar sevi, jo kā saka – veselā miesā, vesels gars.”  Elīna uzskata, ka sacensības ir lieliska iespēja pārbaudīt savus spēkus un izturību. Galvenais uzdevums nav sacensties ar pārējiem dalībniekiem, bet gan ar sevi un savu iekšējo balsi, kas var likt padoties un teikt “es nevaru”!
   
Dalībai “Liepājas stundā” iespējams reģistrēties mājas lapā izraviens.eu līdz 2. augustam, kā arī sacensību dienā, 4. augustā, reģistratūras zonā, stadionā “Daugava”.
   
Sacensības organizē biedrība “Liepājas Vieglatlētikas klubs” sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Sporta sērijas “Izrāviens” turpmākie posmi:
4. augusts – “Liepājas stunda”;
19. augusts – “Liepājas velokross”;
16. septembris – “Karostas mezgls”.
Sacensības, kurās piedaloties varēs iegūt papildus punktus “Izrāviens” kopvērtējumam:
21. oktobris – “Karostas Stirnu buks”

Plašāka informācija par sacensībām un to nolikumi: www.izraviens.eu

Pievieno komentāru

Sporta sērija "Izrāviens"