Tiks sumināti sporta sērijas "Izrāviens" sezonas ātrākie dalībnieki

Sestdien, 26. novembrī, pulksten 11 Liepājas pilsētas Domē tiks sumināti sporta sērijas “Izrāviens” 2016. gada sezonas ātrākie dalībnieki.

Šogad tika aizvadīta sporta sērijas “Izrāviens” otrā sezona. 2016. gada sezonā bija iekļautas četras unikālas, aizraujošas un piedzīvojumiem pilnas sacensības, kurās ikvienam interesentam un skriešanas entuziastam bija iespēja pārbaudīt savu spēju robežas, satikt domubiedrus un cīnīties par balvām - “Jēkaba krosā”, “Liepājas pusmaratonā”, “Karostas mezglā” un “Liepājas stundā”.
Sporta sērijas “Izrāviens” kopvērtējumā sieviešu konkurencē 1. vietu ir izcīnījusi Irīna Štūla-Pankoka, kura ieguva čempiones titulu arī pirmajā sezonā. Irīna šogad uzvaras laurus plūca trijās no četrām sezonas sacensībām un kopā ir ieguvusi 4335,1 punktu. 2. vietu izcīnīja Elīna Šmite ar 4009,5 punktiem, savukārt 3. vietu sērijā ieņem Annija Evelīna Berga ar 3962,1 punktu, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadošais projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

Vīriešu konkurencē šogad triumfēja kuldīdznieks Kristaps Bērziņš ar 4380,8 punktiem, 2. vietā atstājot Āri Brantevicu no Turlavas ar 4292,4 punktiem, bet 3. vietu ieņem Petras Pranckūnas ar 4279,7 punktiem, kurš pirms katrām sacensībām mēroja tālu ceļu no Viļņas.

Sezonas 12 ātrākie dalībnieki – seši vīrieši un sešas sievietes individuālajā vērtējumā – tiks sumināti sestdien, 26. novembrī, Liepājas pilsētas domes Lielajā zālē, kur dalībniekus sveiks sērijas organizatori, Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš, kā arī domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis. Skrējēji saņems dāvanas no “Izrāviena” atbalstītājiem – SPORTLAND, Liepājas Olimpiskā centra un Liepājas pilsētas, kā arī naudas balvas. Pirmo trīs vietu ieguvēji gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē tiks pie īpašajām “Izrāviens” trofejām, kuras darinājis talantīgais tēlnieks Ģirts Burvis.

Sporta sērijas “Izrāviens” komanda saka lielu paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās sacensībās, tādējādi padarot tās krāšņākas un emocijām bagātākas, kā arī paldies čaklajiem palīgiem, kuri visas sezonas garumā, jebkurā diennakts laikā un pie jebkuriem laika apstākļiem, metās mums palīgā, lai pasākumi būtu izdevušies.

Ar 2016. gada sezonā paveikto organizatori ir apmierināti, un jau cītīgi gatavojas jaunajai sezonai, kura solās būt aizraujoša un pārsteigumiem pilna. Nākamās sezonas sacensības plānotas šādos datumos: 8. aprīlis, 6. maijs, 8. jūlijs, 5. augusts un 16. septembris.

Ēdam vitamīnus, uzkrājam spēkus un tiekamies sporta sērijas “Izrāviens” 2017. gada sezonā.

Pievieno komentāru

Sporta sērija "Izrāviens"