Šogad nenotiks sporta sērijas "Izrāviens" sacensības

Liepājas sporta sērijas “Izrāviens” organizatori paziņojuši, ka šogad neorganizēs tautas sporta sacensības.

Pēc daudz noorganizētām tautas sporta sacensībām liepājniekiem, kā arī pilsētas viesiem, un pēc ilgām pārdomām sērijas “Izrāviens” organizatori ir nolēmuši paņemt pauzi no sporta sacensību organizēšanas, informē Liepājas sporta sērijas “Izrāviens” projektu vadītāja asistente Sandra Indriksone.

“Atvainojamies visiem dalībniekiem par ilgo neziņas posmu saistībā ar jauno sezonu. Apspriežoties ar komandu, nolēmām šo gadu veltīt ģimenēm, pašu izaugsmei un, kas zina, varbūt arī kādam jaunam izaicinājumam. Smelsimies jaunas zināšanas, pilnveidosimies un turpināsim domāt par to, kā pievērst ar vien vairāk cilvēku uzmanību veselīgam un aktīvam dzīvesveidam,” pauž sērijas galvenais organizators Reinis Rozītis.

Biedrības “Liepājas Vieglatlētikas klubs” savu darbību uzsāka 2010. gadā. Septiņu gadu laikā ir audzis  gan sacensību un dalībnieku skaits,  gan arī piedāvāto distanču un iekļauto sporta veidu skaits. Pēdējos trīs gadus sacensības bija apvienotas sporta sērijā “Izrāviens”, izaicinot tūkstošiem dalībnieku pārkāpt pāri savām spējām un pievērsties sportošanai.

Pievieno komentāru

Sporta sērija "Izrāviens"