FOTO.VIDEO: Naksnīgajā stadionā "Daugava" pieveic skrējienu "Liepājas stunda"

Naktī no piektdienas uz sestdienu jeb no 4. uz 5. augustu, Liepājā, stadionā “Daugava”, pulcējās vairāk kā 100 skrējēju no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī no Lietuvas, lai piedalītos “Liepājas stundā” un noskaidrotu līdz metram precīzu attālumu, kādu spēj veikt stundas laikā. Video no skrējiena skatīt šeit

Septītajā “Liepājas stundā”, kas šogad norisinājās naktī, visgarāko distanci izdevās pieveikt kuldīdzniekam Kristapam Bērziņam, noskrienot 17,699 km un kļūstot par trīskārtējo stundas skrējiena čempionu. Otro vietu vīriešu konkurencē ieņēma Uldis Kļaviņš no Siguldas, noskrienot tikai par140 m mazāk nekā tas izdevās līderim. Uz trešā goda  pjedestāla pakāpiena kāpa Reinis Hartmanis no Grobiņas, kurš arī uzrādīja ļoti līdzīgu rezultātu – 17,232 km.

Sieviešu konkurencē, ar stundas laikā noskrietiem 14,615 km, uzvaru izcīnīja Gita Karlsone no Saldus. Otro vietu ieguva sportiskā liepājniece Agneta Balode, noskrienot tikai par 30 m mazāk nekā Gita, savukārt trešajā vietā ierindojās 9 gadus jaunā Viktorija Bogdanova no Ventspils novada ar rezultātu 14,051 km.

Sportistu iespaidus lasiet "Kursas Laika" 10. augusta numurā!

Pievieno komentāru

Sporta sērija "Izrāviens"