FOTO: Sumina sporta sērijas "Izrāviens" sezonas ātrākos dalībniekus

Sestdien, 26. novembrī, Liepājas pilsētas domē tika sumināti sporta sērijas "Izrāviens" 2016. gada sezonas ātrākie dalībnieki.

Šogad tika aizvadīta sporta sērijas “Izrāviens” otrā sezona. 2016. gada sezonā bija iekļautas četras unikālas, aizraujošas un piedzīvojumiem pilnas sacensības, kurās ikvienam interesentam un skriešanas entuziastam bija iespēja pārbaudīt savu spēju robežas, satikt domubiedrus un cīnīties par balvām - “Jēkaba krosā”, “Liepājas pusmaratonā”, “Karostas mezglā” un “Liepājas stundā”.

Sporta sērijas “Izrāviens” kopvērtējumā sieviešu konkurencē 1. vietu ir izcīnījusi Irīna Štūla-Pankoka, kura ieguva čempiones titulu arī pirmajā sezonā. Irīna šogad uzvaras laurus plūca trijās no četrām sezonas sacensībām un kopā ir ieguvusi 4335,1 punktu. 2. vietu izcīnīja Elīna Šmite ar 4009,5 punktiem, savukārt 3. vietu sērijā ieņem Annija Evelīna Berga ar 3962,1 punktu, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadošais projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

Vīriešu konkurencē šogad triumfēja kuldīdznieks Kristaps Bērziņš ar 4380,8 punktiem, 2. vietā atstājot Āri Brantevicu no Turlavas ar 4292,4 punktiem, bet 3. vietu ieņem Petras Pranckūnas ar 4279,7 punktiem, kurš pirms katrām sacensībām mēroja tālu ceļu no Viļņas.

Pirmo trīs vietu ieguvēji gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē tika pie īpašajām “Izrāviens” trofejām, kuras darinājis talantīgais tēlnieks Ģirts Burvis.

Pievieno komentāru

Sporta sērija "Izrāviens"