Vislatvijas labdarības akcija gadu vecā Rafaela glābšanai

Mazajam Rafelam Aboļevičam šī gada sākumā visa Latvija ziedoja, lai puisēns varētu ārstēties. Kopā izdevās savākt 5000 eiro. Pagājušā nedēļā tika saņemtas precizētas ārstēšanas izmaksas no klīnikas Barselonā. Tās izrādījās lielākas nekā sākotnēji plānots, pieaugušas arī citas izmaksas. Lai mazais eņģelītis maija sākumā varētu doties uz klīniku ir steidzami nepieciešami vēl 3270,18 eiro. Trūkstošos līdzekļus vāc īpašā ziedojumu akcijā “Dāvana eņģelim Rafaelam”. Aicinām ikvienu iesaistīties un uzdāvināt Rafaelam veselību!

Tās laikā ikviens ir aicināts ziedot, kā arī sūtīt apsveikumus un laba vēlējumus mazajam puisēnam!
 
Puisēnam šajā nedēļas nogalē paliks divi gadiņi, un veselība ir labākā iespējamā dāvana dzimšanas dienā gan puisēnam, gan viņa tuviniekiem. Palīdzi arī Tu sarūpēt dāvanu mazajam eņģelītim – kopā mēs varam viņam dot iespēju ārstēties! Bez trūkstošajiem līdzekļiem puisēna ārstēšana būs jāatceļ. Tās sākums paredzēts jau 8. maijā. Līdzekļi vajadzīgi ļoti steidzami! Puisēns vairs nevar gaidīt!

Palīdzēt sarūpēt labāko iespējamo dāvanu mazajam eņģelītim Tu vari sekojošos veidos:

1. Palīdzot izstāstīt mazā puisēna stāstu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam. Dalies ar šo rakstu, lai eņģelītim var palīdzēt pēc iespējas ātrāk!

2. Veicot ziedojumu interneta vietnē:  http://labdaris.lv/lv/need-help/151.  Aicinām ikvienu, veicot ziedojumu, pierakstīt arī vēlējumu puisēnam un viņa ģimenei. Katrs gaišais vārds dos spēku turpināt cīņu par to, lai šis mazais mīļais puisēns izaugtu par stipru, veselu un laimīgu zēnu!

3. Veicot ziedojumu uz zemāk norādītajiem rekvizītiem, izmantojot interneta banku vai citu maksājumu sistēmu. Maksājuma mērķī neaizmirstiet norādīt “Ziedojumu akcija: Dāvana eņģelim Rafaelam”.

Rekvizīti:
Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv
Reg.Nr. 40008173130
Jur.adrese. Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050

Bankas nosaukums: EVP International
SWIFT: EVIULT21XXX
Konts: LT493500010001875228

Paypal
paypal@labdaris.com   

WebMoney
WME E281911870931
WMR R175707680433
WMZ Z295651461411

4. Laikā no 12. līdz 17. aprīlim Rafaelam varat ziedot arī uz sekojošiem tālruņa numuriem:
90006881 – (ziedojums EUR 1.42)
90006771 – (ziedojums EUR 7.11)

5. Sūtot apsveikuma kartiņas un savus vēlējumus mazajam puisēnam uz e-pastu labdaris@labdaris.lv. Vēstules tematā rakstiet “Dāvana eņģelim Rafaelam” Jūsu vēlējumus un apsveikumus nosūtīs zēna ģimenei, kā arī publicēs interneta vietnē www.labdaris.lv.

Rafaela māmiņa Svetlana ir no sirds pateicīga katram un ikvienam, kas līdz šim jau ir ziedojis viņas mīļajam dēliņam. Eņģelīša mamma ziedotājiem raksta:
“Gandrīz katru dienu mēs dzirdam šo vārdu “paldies” – pateicības vārdu, kas adresēts mums, un tas izklausās kaut kā pierasti un normāli, laikam jau esat pieraduši, bet, ticiet – tas nav vienkāršs “paldies”, bet no atvērtas vecāku sirds un no dziļi pateicīgas dvēseles.

Jūs visi darāt labas lietas. Tas nav vienkārši nopirkt dārgu lietiņu vai spēļu mantiņu, tā ir palīdzība dzīvot, dot iespēju mazam cilvēkam būt veselam un laimīgam!

Es dziļi paklanos jums dārgie, līdzjūtīgie un sirsnīgie cilvēki! Liels jums paldies par palīdzību, par atbalstu, par labajiem vārdiem un lai sargeņģelis pasargā, jūs visus un jūsu draugus un radiniekus! Lai Dievs dod jums veselību! ”

Palīdzēsim mazajam puisēnam kopā. Sarūpēsim eņģelītim mīļāko, labāko un pašu gaidītāko dāvanu pasaulē – iespēju būt veselam!

INFORMĀCIJAI: Jau ziņots, ka mazajam Rafaelam Aboļevičam  ir agrīns hipoksiski išēmiskais CNS bojājums, kreisās puses hemisindroms, motorās attīstības aizture. Viņam ir nepieciešama rūpīga izmeklēšana, diagnostika un ārstēšanas uzsākšana. Ziedojumu vākšana uzsākta, lai segtu gan pašas ārstēšanas izmaksas, gan mazulīša un viņa vecāku ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Reklāmraksti