Veselas acis. Bez rindas!

Regulāra redzes pārbaude pie oftalmologa ir garantija savlaicīgai acu slimību diagnosticēšanai un kvalitatīvai ārstēšanai. Nav noslēpums, ka nokļūt uz operāciju pie oftalmologa ir problemātiski. Milzīgās rindas liedz saglabāt acu veselību un nodrošināt savlaicīgu aprūpi, kas var radīt nopietnas problēmas.

Oftalmoloģija ir viena no terapijas nozarēm, kurā "AIWA Clinic" speciālisti pacientiem var palīdzēt ar profesionālu padomu, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas. Pieredzējušie ārsti oftalmologi Dace Lietuviete un Oksana Piķe "AIWA Clinic" veic kataraktas un glaukomas operācijas valsts piešķirto kvotu ietvaros bez garās rindas. Klīnikā veic arī plastikas un rekonstruktīvās acu operācijas.

Kataraktai – nē!
Kataraktas jeb lēcas apduļķošanās iemesls ir šķidruma zudums acs lēcā gadu gaitā, taču to var veicināt arī slimošana, pārciestas acs vai galvas traumas, radiācija, smēķēšana, dažādi vispārēji vai acu medikamenti. Katarakta novērota pat bērniem! Slimības pirmās pazīmes ir atkarīgas no tā, kurā lēcas daļā un cik liels ir apduļķojums. Ja skartas ārējās malas, visticamāk, diskomfortu var pat nejust, bet, apduļķojumam tuvojoties lēcas centram, radīsies arvien lielākas redzes problēmas. Priekšmeti kļūst neskaidri, pazūd kontūras, un brīžiem attēls var dubultoties. Acs zīlīte var iegūt gaišāku toni vai pat dzeltenīgu nokrāsu. Tādos gadījumos oftalmologs ar speciālu aparatūru pārbauda redzes asumu, izmēra acs iekšējo spiedienu, ja nepieciešams, ar kompjūterperimetrijas palīdzību izmeklē redzes lauku, kā arī ar ultraskaņas metodes palīdzību izslēdz citas iespējamās acu slimības. Tad var izvērtēt, vai acs lēcā ir izveidojusies katarakta, kāds ir tās tips, cik tālu slimība ir progresējusi. Vienīgā efektīvā kataraktas ārstēšanas metode ir operācija. Turklāt 90 % gadījumu ir iespējams atjaunot redzi tādu, kāda tā bija pirms kataraktas sākšanās! Pati operācija ilgst vidēji 15 minūtes, un parasti vispārējā narkoze nemaz nav vajadzīga. Redze atkal top skaidra!

Liepājniece Frederika ir sajūsmā
"AIWA Clinic" savas redzes problēmas atrisināja 79 gadus vecā liepājniece Frederika Hodokovska, kas uzsvēra, cik profesionāla un iejūtīga bijusi apkalpošana no visa medicīnas personāla puses. “Esmu ļoti pateicīga visiem – dakteriem, māsiņām, brālīšiem, tik saprotošu un cieņpilnu attieksmi nekad savā mūžā iepriekš nebiju pieredzējusi. Lai Dievs palīdz klīnikas darbiniekiem!” viņa vārdos nespēja izteikt, cik ļoti apmierināta ir ar ārstēšanos.

Glaukoma un citas ārstējamas kaites
Tā kā nav zināms precīzs glaukomas iemesls, no tās simtprocentīgi izārstēties nevar. Taču var krietni palēnināt slimības attīstības gaitu un nezaudēt acu gaismu. Glaukoma ir viltīga – tā ilgi var noritēt bez simptomiem, ar gana asu redzi. Tikmēr slimība progresē un redzes nervs pakāpeniski un neatgriezeniski atrofējas. Lai gan nav vienas noteiktas metodes, par būtiskāko diagnostikā uzskata acs iekšējā spiediena mērīšanu (atcerieties, pēc 40 gadu vecuma tas jāmēra katru gadu!).
Ķirurģiski risināmu acu problēmu nav mazums, un lielu daļu no tām sola atrisināt "AIWA Clinic" speciālisti, veicot šādas operācijas: krusas graudu izņemšanu, acs konjunktīvas dobuma rekonstrukciju, spārnveida plēves operāciju, plakstu iegriešanās un izgriešanās labošanu, plakstu ādas jaunveidojumu ekscīziju un trihiāzes ārstēšanu, kā arī estētisko plastiku vai pacēlājmuskuļa saīsināšanu plakstiem. Sievietes bieži satrauc noslīdējuši plaksti, taču arī šī problēma ir risināma ar klīnikas ārstu palīdzību!

Bezmaksas transports uz konsultācijām
"AIWA Clinic" iespējams saņemt oftalmologu konsultācijas par kataraktas, glaukomas un plakstu pataloģiju ķirurģiskās ārstēšanas iespējām (konsultācijas cena no 45 eiro). LIEPĀJNIEKIEM piedāvājam bezmaksas transportu (turp un atpakaļ) uz konsultāciju pie oftalmologa AIWA Clinic. Vairāk informācijas: 20014000

Vairāk informācijas un pieraksts pa tālr. 67799100, 20022581.
Maskavas iela 241, Rīga
info@aiwaclinic.lv
www.aiwaclinic.lv
https://www.facebook.com/AIWAClinic 
https://www.youtube.com/watch?v=UtCXLzzyc2E&t=43s

Reklāmraksti