Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētku koncertuzvedums ''Dod, Dieviņi'' arī Liepājā!

Koncertuzvedums ''Dod, Dieviņi'' Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks 12. novembrī pulksten 15 un 19.

Jau devīto gadu, apzinoties un stiprinot latvisko identitāti, koncertu ciklā "Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertuzvedums ''DOD, DIEVIŅI''.

Ar dziesmas, dejas, maģisko spēka vārdu klātbūtni, video un gaismu partitūrām, īpašu skatuves scenogrāfiju un apģērbu zīmola ''MAYRA'' speciāli gatavotiem tērpiem koncertuzvedums veidots kā cilvēka mūža ritējuma atspoguļojums, akcentējot visas tās senās vērtības, kas arī šodien liek justies piederīgam un lepnam par mūsu zemi un tautu.

''''Dod, Dieviņi!'' – šie divi vārdi ir vairākās nozīmēs ļoti ietilpīgi,'' pauž koncertuzveduma veidotāji. ''Tas ir gan lūgums, gan vēlējums, gan solījums. ''Dod, Dieviņi otram doti...'' ir būtisks latviskās morāles kods, kas īpaši nozīmīgs ir šodienas kontekstā. Tādēļ svarīga ir koncerta ideja – tuvojoties Latvijas simtgadei, parādīt latviskuma plūdumu cauri laika griežiem – meklēt senu tradīciju un rituālu vajadzību un vietu mūsdienu dzīves izpratnē un ritējumā.''

Etniski stilizētajā koncertuzvedumā satiksies Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary, Uģis Roze, Valters Frīdenbergs, Kristīne Kārkle (balss, vijole), Kristaps Krievkalns (taustiņi), Edgars Kārklis (dūdas, stabule, akordeons), Ilze Grunte (ģitāra, arfa), Armands Treilihs (bass), Miķelis Vīte (sitamie instrumenti) un dejotāji Egija Abaroviča, Reinis Rešetins, Liene Grava un Ģirts Bisenieks. Skanēs gan latviešu tautasdziesmas, gan Imanta Kalniņa, Raimonda Tigula, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ainara Mielava, Ulda Marhileviča, Kārļa Lāča un citu komponistu melodijas.

Koncertuzvedums ''Dod, Dieviņi'' Liepājas OC Rožu zālē notiks 12. novembrī pulksten 15 un 19. Sakarā ar skatītāju lielo interesi izsludināts papildkoncerts. Biļešu iepriekšpārdošana – ''Biļešu Paradīzes'' kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Organizē ''Izklaides producentu grupa 7''.

Iepriekšējos gados šā cikla ietvaros klausītājus sasniedza programmas "Mana dziesma Latvijai", "Latviešu kino un teātra zelta dziesmas", "Brīvās Latvijas dziesmas", "Manas tautas dziesmas", ''Manai Dzimtenei'', ''Es savai Tēvzemei'' un ''Manas tautas likteņdziesmas''.

Reklāmraksti