Pārnēsājama marķēšanas pistole

marking.lv piedāvā Latvijas ražotājiem daudzveidīgas industriālās marķēšanas iekārtas sākot ar termoprinteriem etiķešu apdrukāšanai un beidzot ar sarežģītiem lāzera marķētājiem – printeriem derīguma termiņu drukāšanai uz produkcijas, piemēram lāzera marķētāji zivju konservu marķēšanai ar derīguma termiņiem.

Sākoties būvniecības sezonai piedāvājam jaunu produktu - pārnēsājamu marķēšanas pistoli lielformāta uzdruku veikšanai uz produkcijas.

Printeris var veikt līdz 50mm platu uzdruku kas sastāv no 16 punktiem un ir piemērots ražotnēm, kas ražo liela izmēra produktus, piemēram, dažāda veida būvmateriālus, grodus, cisternas, betona konstrukcijas, caurules, konteinerus u. c.

Ar šo pārnēsājamo printeri ir ērti pieiet pie izstrādājuma un to nomarķēt tā vietā lai izstrādājumu mēģinātu nogādāt līdz printerim.

Papildus parastajām tintēm printerim pieejamas arī speciālās īpaši noturīgas un ātri žūstošas tintes dažāda veida plastmasu apdrukāšanai līdz ar to iespējams marķēt arī dažādas cisternas kas paredzētas lietošanai āra apstākļos.

Printera iebūvētajā atmiņā iespējams saglabāt 16 uzdruku dizainus un pārslēgties starp tiem autonomi - bez datora palīdzības no printera vadības paneļa.

Ar šo printeri iespējams uzdrukāt arī vienkāršotus - no punktiem sastāvošus logo kas sagatavoti printerim tehniski atbilstošā formātā, kā arī datumu, laiku un dažāda veida skaitītājus vai maiņu numurus.

Printera vadība un uzdruku veidošana tiek veikta ar vienkāršotu WYSIWYG principa bezmaksas datorprogrammu.

Printera savienošanai ar datoru un datu apmaiņai tiek lietots Bluetooth savienojums.

Marķēšanas iekārta darbojas ar tintes kārtridžiem un ar vienu tintes kārtridžu iespējams uzdrukāt līdz 100 000 simboliem, jo lielāki un biezāki simboli tiek drukāti jo mazāk uzdruku būs iespējams veikt ar vienu tintes kārtridžu.

www.marking.lv | www.marking.ee | www.termoprinteri.lv

Pievieno komentāru

Reklāmraksti