Mobilā ISKU mēbeļu izstāde uz riteņiem Liepājā

Latvijai tuvojas “ISKU ERGOLAB” kravas automašīna. Tā ir pārvietojama mēbeļu izstāde uz riteņiem, kas dod iespēju Latvijas iedzīvotājiem iepazīties ar kvalitatīvām Somijas mēbelēm.

Svarīga pasākuma daļa ir tikties ar esošiem un potenciāliem klientiem, saprast viņu nākotnes mērķus, kā arī parādīt jaunākās biroja mēbeļu nozares tendences, iespējas un saprast klientu nākotnes vajadzības.

Mēbeļu ekspozīcija apceļos Baltijas valstis – Igauniju, Latviju un Lietuvu, kā arī visu Somiju 2016. gada garumā. Apmeklējums ir bez maksas un tiek aicināts jebkurš interesants.

2016. gada 20. maijā izstāde būs aplūkojama pie t/c Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71 pie ieejas “Londona” (Izstāde atvērta būs no 11:00-19:00).

Tālāk mēbeļu ekspozīcija dosies uz Liepāju un 2016. gada 23. maijā būs aplūkojama Liepājā, Vecā ostmalā 23, blakus t/c “Māja” (Izstāde atvērta būs no 13:00-19:00).

“ISKU ERGOLAB” automašīnā ir radīta mūsdienīga, ergonomiska biroja vide, kas atspoguļo šī brīža un nākotnes iespējas. Klientiem būs iespēja aplūkot Somijā ražotus ISKU produktus.

Uzņēmuma darbinieki daudz velta laiku, lai pētītu un attīstītu dažādu materiālu izmantošanu darba vidē, tādā veidā uzlabojot darba vidi un ergonomiku katrā ofisā, skolā, medicīnas iestādē, kā arī katrā mājā.

ISKU ir Somijas ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1928 gadā pilsētā Lahti. ISKU projektē, ražo un pārdod mēbeles vienotam interjera risinājumam mājām, skolām, birojiem, veselības aprūpes iestādēm, kā arī sabiedriskām telpām. Svarīgi, ka mēbelēm vienmēr tiek sniegta 5 gadu garantiju.

Nenokavē iespēju tikties ar ISKU pārstāvjiem Latvijā, kas ar prieku sniegs Jums padomus ergonomiskas darba telpas iekārtošanā.


Reklāmraksti