Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Olimpiskajā centrā uzstāsies leģendārā grupa ''Samocveti''

20. aprīlī pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks leģendārās grupas ''Samocveti'' koncerts.

Vokāli instrumentālais ansamblis ''Samocveti'', ko 1971. gadā dibināja P. I. Čaikovska Maskavas konservatorijas absolvents Jurijs Maļikovs, ātri iekarojot popularitāti, atzinību un mīlestību visā Savienībā, kļuva par īstu ''tautas kolektīvu'' ar saviem radītajiem darbiem, piemēram, ''Mana adrese – Padomju Savienība'' (''Мой адрес – Советский Союз''), ''Pie ciemata Krjukova'' (''У деревни Крюково''), ''Priekšā visa dzīve'' (''Вся жизнь впереди''), ''Baguļnik'' (''Багульник''), ''Tur, aiz mākoņiem'' (''Там, за облаками''), ''Bamovas valsis'' (''Бамовский вальс''), ''Viss, kas man ir dzīvē'' (''Все, что в жизни есть у меня'') un daudziem citiem.

90. gadu vidū Jurijs Maļikovs nolēma nosvinēt 25 gadu jubileju kopš VIA ''Samocveti'' dibināšanas, uzaicinot daudzus ansambļa dalībniekus un draugus māksliniekus uz televīzijas raidījumu ''Zelta šlāgeris''. Negaidītie šā raidījuma panākumi deva impulsu koncertprogrammu atjaunošanai. Rezultātā ansambļa solisti atkārtoti sāka veiksmīgi koncertēt.

Izveidotā koncertprogramma organiski apvieno neparasti maigu slaveno ''Samocvetu'' hitu traktējumu ar spilgtiem Jeļenas Presņakovas, Aleksandra Ņefedova, Oļega Sļepcova vokāliem un aktiermākslas darbiem, un talantīgiem Georgija Vlasenko aranžējumiem. Tostarp grupa turpināja darbu pie jauniem darbiem, radot dažas kompozīcijas labākajās žanra tradīcijās, piemēram, ''Pagājušā gada acis'', ''Regtaim uz ''Titānika'''', ''Ziemassvētku sniegs'', kur ir liels Vladimira Presņakova nopelns.

Kolektīva dziesmu saraksts pastāvīgi papildinās ar hitiem un duetiem ne tikai ar Krievijas, bet arī ar ārzemju estrādes zvaigznēm. Tā repertuārā parādījās daudzveidīgā sadarbība ar ''Boney M'' un slavenā dziesma ar Tomiju Espozito ''Kalimba de luna''. Ierakstīti tādi retro hiti kā ''Argo'', ''Cilvēki satiekas'', ''Dzeltenās lapas'', ''Piemaskava'', ''Labās pazīmes''. Brīnišķīgais VIA ''Samocveti'' vokāls ļāvis tiem iegūt jaunu skanējumu neatkārtojamā kombinācijā ar visiem zināmajiem šlāgeriem.

Grupa ''Samocveti'' ir:

Jeļena Presņakova – Krievijas nopelniem bagātā aktrise. No 1975. gada līdz šim brīdim – kolektīva soliste.

Aleksandrs Ņefedovs – 1980. gadā kā vokālists ieradās ''Samocvetos'' no VIA ''Pojut gitari'', spēlē ritma ģitāru un sitaminstrumentus.

Oļegs Sļepcovs – ''Samocvetos'' kopš 1981. gada. Ar lieliskām muzikālajām spējām (absolvējis P. I. Čaikovska Maskavas konservatorijas Mūzikas skolu), ir lielisks šovmenis, apvienojot vokālo un horeogrāfisko meistarību, demonstrējot spilgtus skatuves tēlus.

Georgijs Vlasenko – Harkovas Konservatorijas Koru diriģēšanas klases absolvents. Darbojies dažādos populāros PSRS estrādes kolektīvos, t.sk. Stasa Namina grupā, kā pazīstamā izpildītāja Mihaila Muromova ansambļa muzikālais vadītājs u.c. Aktīvi piedalās visos grupas aranžējumos, spēle taustiņinstrumentus, ir lielisks repetitors.

Biļetes uz Liepājā notiekošo koncertu iespējams iegādāties ''Biļešu serviss'' kasēs vai šeit.

Reklāmraksti