Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā izskanēs Māras Zālītes teātra dziesmu koncerts

Māras Zālītes teātra dziesmu koncerts notiks 25. februārī pulksten 15 Liepājas olimpiskā centra Rožu zālē.

Dzejnieces Māras Zālītes jubilejas gadā tapis jauns teātra dziesmu koncerts ''SAPNIS UN MĪLESTĪBA''.

Tautā mīlētajai dzejniecei un dramaturģei Mārai ZĀLĪTEI 18. februārī apritēs 65 gadi. Atzīmējot šo notikumu, tapis jauns koncertuzvedums ''Sapnis un Mīlestība'', veidots no teātra izrāžu dziesmām ar dzejnieces dzeju.

''Meža gulbji'', ''Tobago'', ''Sfinksa'', ''Kaupēn, mans mīļais'', ''Lāčplēsis'', ''Hotel Kristina'', ''Indriķa hronika'', ''Priekules Ikars'', ''Neglītais pīlēns'', ''Momo'', ''Putnu opera'', ''Meierovics'', ''Mistērija par sapni un mīlestību'', ''Še tev, Žūpu Bērtulis'', ''Eža kažociņš'', ''Suns un kaķe'' – lūk, izrādes, kas savulaik pulcējušas pilnas skatītāju zāles teātros.

Koncertuzvedumā satiksies visdažādāko izrāžu varoņi, kuru tēlos caur dziesmām iejutīsies Andris Ērglis, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary, Oranžo meiteņu trio Olga Stupiņa, Anita Levša, Inta Gudovska, kā arī Jāņa Strazda instrumentālā grupa.

Arī pati Māra Zālīte atzīst, ka koncerts veidots, mīlot aktierus, dziedātājus un – pats galvenais – skatītājus. ''Trīsdesmit gadu laikā, kopš rakstu teātrim, pašai par pārsteigumu, iekrājies daudz skaistu dziesmu no izrādēm, kurām mūziku dāvājuši Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Zigmars Liepiņš, Uldis Marhilevičs un citi mūsu lieliskie komponisti. Katru teātra darbu iecerēt, uzrakstīt un iestudēt, bet vēl jo vairāk atdot skatītāja rokās nozīmē nodzīvot kādu dzīves daļu, atmiņā neizdzēšamu un dārgu. Tiksimies atkal – vārdos un mūzikā, sapnī un mīlestībā!''

Jaunais koncertuzvedums turpina pērn veiksmīgi uzsākto teātra dziesmu gadatirgus ideju, kad lielu skatītāju atsaucību un mīlestību guva dzejnieka Jāņa Petera teātra dziesmu koncerts ''Spraud man puķi''. Arī jauno koncertuzvedumu veido režisors Valdis Pavlovskis un horeogrāfe Ieva Kemlere.

Māras Zālītes teātra dziesmu koncerts Liepājas olimpiskā centra Rožu zālē 25. februārī plkst. 15.

Biļetes – ''Biļešu paradīzes'' kasēs un internetā.
Aicinām biļetes iegādāties laikus, jo, koncertam tuvojoties, tās var kļūt dārgākas.

Reklāmraksti