Dzintars Čīča izsludina jaunu dziesmu un koncertu Liepājā

Mūziķis piesaka savu jauno koncertprogrammu, kas izskanēs arī Liepājā, un dalību vienā no TV3 rudens sezonas spilgtākajiem projektiem ''Izklausies redzēts''.

Jauno singlu ''Dzīve kā seriālā'' Čīča veidojis sadarbībā ar savu uzticamo komandu – melodijas un vārdu autoru Kasparu Antesu, aranžētāju Andri Šīrantu un pianistu Anatoliju Livču. Šī komanda radījusi arī šā gada populārāko šlāgeri un radiohitu ''Likteņlīnijas'', ar ko Dzintars šovasar pārliecinoši uzvarēja aptaujā ''Dzintara dziesmas'' un Latvijas Šlāgeraptaujā.

''Es vienmēr dziedu par to, ko reāli izjūtu savā dzīvē, arī jaunā dziesma ir stāsts par mani,'' atklāj Čīča. ''Bieži vien liekas, ka notikumi manā dzīvē atgādina meksikāņu seriālus – mēdzu krist galējībās, tomēr arvien atrodu ceļu pie sirdsmiera.''

Dzintars Čīča ir viens no šā brīža veiksmīgākajiem un pieprasītākajiem Latvijas estrādes mūziķiem. Pēc uzvarām vasaras aptaujās solists kā pateicību klausītājiem ir radījis jaunu koncertprogrammu ''Likteņlīnijas'', kas 16. oktobrī pulksten 15 izskanēs Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Biļetes var iegādāties www.bilesuparadise.lv, Liepājas Olimpiskā centra kasē un citur.

Reklāmraksti