Divatā uguni nosargāt 1

Nosargāt mīlestību paliek arvien grūtāk. Latvijā pagājušā gadā tika konstatēts otrais augstākais šķirto laulību skaits pēdējo desmit gadu laikā. Gandrīz puse noslēgto laulību tiek šķirtas un to skaits pieaug. Turklāt, apmēram 60 procentos šķirto laulību ir bērni.

Varam tikai minēt, cik daudz cilvēku staigā apkārt mīlestības ievainoti, jo partnerattiecības ir dzīves kvalitātes pamatā. Pētījumi liecina, ka bērniem vislabākais ir laimīgi kopā dzīvojoši vecāki. Ģimenes iziršanas sekas gan bērnu, gan pieaugušo var vajāt ilgi kā specifiski traumatiska loģika turpmāko attiecību veidošanā.

Psihologu prakse liecina, ka bieži vien ģimenes nesaskaņas rada vienkāršs zināšanu trūkums par attiecību dinamiku.  Nereti šīs zināšanas veidojam no ļoti ierobežotiem personīgiem priekšstatiem, žurnālu un filmu modeļiem bez skaidras idejas par veselīgām attiecībām. Ja moderno tehnoloģiju jomā esam progresīvi, tad attiecību jomā joprojām mēģinām izlāpīties ar  vecmāmiņu metodēm.

Šobrīd psiholoģijas rīcībā ir pietiekami daudz zināšanu, lai pāru attiecības varētu veidot laimīgāk. Tāpēc, visiem, kas vēlas uzlabot vai pilnveidot savas privātās attiecības, sagatavoties nākamām attiecībām vai nodrošināties pret nevajadzīgām domstarpībām, tiek piedāvāts sarunu cikls par pāru attiecībām, kurā uzzināsiet:

• Par nejaušību un izvēlēm
• Par saderību un nerakstītiem kontraktiem
• Par pāru attiecību stiliem
• Par konfliktiem, attiecību labošanu un emocionālo bankas kontu
• Par to, kas nogalina attiecības un, ko labāk nedarīt
• Par pāru attiecību ekaloģiju
• Par attiecību stiprināšanu un intimitāti

Sarunu cikla ietvaros varēs aizpildīt testus un intervijas personīgo jautājumu noskaidrošanai kā arī saņemt vienu privātu konsultāciju. Ciklā paredzētas 6 nodarbības pirmdienas vakaros no 18.00 - 20.00, kas notiks Radošā psiholoģijas centrā ģimenei, Liepājā Fr.Brīvzemnieka ielā 28. Sarunu ciklu vadīs Dr. psych. Ingūna Griškēviča.

Pieteikšanās un privātās konsultācijas:
E- pasts: inguna@veju-agentura.lv
Tālrunis: 29151509
http://www.gimenei.lv

                                                                                                                         

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Inga

Iet mazumā stiprās dzimtas, kas iemāca bērniem ģimenes vērtības. Tāpēc šķirto vecāku pēctečiem, īpaši dēliem, grūti uzņemties atbildību, pārvarēt šķēršļus.

pirms 8 gadiem, 2013.01.07 10:14

Reklāmraksti