Ātrais Sms kredīts internetā bez komisijas maksas

Kad naudu vajag steidzami, sms kredīti ļauj tikt pie papildus finansējuma bez ķīlas. Īstermiņa kredīti internetā 15 minūšu laikā pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kas atbilst aizdevēja prasībām – (a) ir regulāri ienākumi, (b) klients nav iekļauts parādnieku reģistros. Pirms aizņemties ļoti rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

Kuri sms kredīti Latvijā ir lētāki?
Tradicionāli ātrie kredīti ir maksas pakalpojums, taču jaunajiem klientiem reizēm tiek piedāvātas īpašas atlaides. Piemēram, tā dēvētais “pirmais kredīts bez maksas” ir finanšu pakalpojums, kas paredz iespēju īstermiņā aizņemties bez procentu maksas. Maksimālais termiņš, kurā parāds jāatgriež parasti ir viens mēnesis. Labā ziņa – 2015. gadā sms kredīti bez procentiem uz 1 mēnesi ir pieejami vairākos uzņēmumos, kas katram ļauj izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Ātrais sms kredīts var būt noderīgs, ja radušies steidzami, nelieli tēriņi un ir droša pārliecība, ka spēsiet parādu atlīdzīnāt līgumā noteiktajā termiņā. Piemēram, atmaksāt 100 eiro no nākamās algas, visticamāk, nebūs problēmas cilvēkam, kas mēnesī saņem 800 eiro. Tajā pašā laikā aizņemties 300 eiro situācijā, kad alga ir tikai 500 eiro būtu ļoti bīstami, ja vien nav papildus ienākumu avoti. Reālā dzīvē tas var novest pie nepieciešamības aizņemties atkārtoti un galarezultātā pie nebeidzamas aizņemšanās un mājsaimniecības budžeta pasliktināšanās.

Varam secināt, ka lētākie sms aizdevumi ir tie, kas pieejami ar (a) mazākām izmaksām (bez procentiem vai komisijas maksas un (b) nerada draudus aizņēmēja finanšu stabilitātei. Minimālais vecums, lai aizņemtos internetā vairumā gadījumu ir 20 gadi, taču daži kreditori joprojām ļauj aizņemties pat 18 gadus veciem jauniešiem.

Kā praksē notiek aizņemšanās internetā?
Ja apsverat iespēju izmantot sms kredītus, salīdziniet aizdevumus www.kred24.lv un izvēlieties sev piemērotāko kreditēšanas veidu. Kad tas izdarīts, atliek izpildīt šādas darbības – (a) aizpildīt pieteikuma anketu, (b) pārskaitīt reģistrācijas maksu uz kreditora bankas kontu, (c) norādīt vēlamo kredīta summu, (d) gaidīt atbildi. Pieteikties aizdevumam varat 24 stundas diennaktī, taču naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai uzņēmuma darba laikā.

Klientiem, kuriem ir bankas konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam nauda tiek ieskaitīta aptuveni 15 – 20 minūšu laikā. Pārējiem jārēķinās, ka līdz aizdevuma saņemšanai var paiet pat vairākas dienas. Lai nākotnē izvairītos no pārsteigumiem, ir svarīgi izlasīt līgumu līdz beigām vēl pirms aizņemšanās. Apstākļos, kad rodas problēmas ar kredīta savlaicīgu atmaksu dažos uzņēmos tiek piedāvāta iespēja pagarināt līguma darbības termiņu. Tas, protams, ir maksas pakalpojums un par kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi var nākties maksāt pat 20% no aizdevuma summas. Nemaksātājiem ir jārēķinās, ka viņu vārds tiek iekļauts parādnieku datu bāzēs, bet parāds piedzīts ar parādu piedzinēju, tiesu izpildītāju un tiesas palīdzību. Aizņemieties atbildīgi.

Reklāmraksti