Ātrais kredīts var būt parocīgs neparedzētās situācijās

Prognozēt visu, kas ar mums notiks, nav iespējams, un šis princips attiecas arī uz finanšu situāciju. Ja esi saskāries ar neparedzētu situāciju un īsā laika periodā nepieciešams iegūt finanšu līdzekļus, ātrais kredīts var būt viena no iespējām.

Risinājumi neparedzētās situācijās var būt dažādi

Sāpošs zobs, sabojājusies elektroierīce, neplānoti palielinājušies komunālie maksājumi – situācijas, kurās steidzami nepieciešama papildu naudas summa, var rasties pēkšņi. Kā šādos brīžos rīkoties? Iespējas ir vairākas:

  • Izmantot iekrājumus – ļoti noderīgi, ja neplānotām situācijām naudu esi iekrājis;

  • Aizņemties no draugiem vai radiniekiem – ja iespējams, naudu vari palūgt kādam tuvam cilvēkam;

  • Izmantot ātro kredītu pakalpojumus – ja Tev nav uzkrājumu, bet aizņemties no zināmiem cilvēkiem nav iespējams vai arī to nevēlies darīt, ātrais kredīts var būt viena no opcijām.


Kas jāņem vērā, piesakoties ātrajam kredītam?

Ja arī Tu esi nolēmis izmantot nebanku kredītdevēju sniegtos pakalpojumus, Tev noteikti jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt. Aizņemies tikai tādā gadījumā, ja:

  • Tev ir regulāri ienākumi – darba alga, pabalsts, pensija u. c.;

  • Zini, ka noteiktajā termiņā konkrēto naudas summu varēsi atmaksāt, kā arī nauda pietiks pārējiem ikmēneša tēriņiem;

  • Negrasies naudu izmantot ieilgušu finansiāla rakstura problēmu risināšanai – tas var radīt sniega bumbas efektu.

Atbilsti šiem trim nosacījumiem? Tādā gadījumā Vivus.lv ātrais kredīts Tavai situācijai var būt optimāls risinājums.


Trīs Vivus.lv ātro kredītu priekšrocības
Ātros kredītus saviem klientiem piedāvā virkne uzņēmumu, tāpēc aktuāls ir jautājums par to, kā izvēlēties piemērotāko. Viens no Latvijā zināmākajiem ātro kredītu sniedzējiem ir Vivus.lv. Lūk, daži no iemesliem, kāpēc izvēlēties Vivus.lv pakalpojumus:

  • Pieejamās naudas apjoms ir ļoti variabls – no 50 līdz 1500 EUR. Savukārt atmaksas termiņš var tikt sadalīts vairākos ikmēneša maksājumos no 1 līdz 24 mēnešiem;

  • Naudu iespējams iegūt 10 minūšu laikā*;

  • Veikt kredīta atmaksu var internetā, bankās,Latvijas Pasta nodaļās vai Narvesen tirdzniecības vietās.


Nepieciešami papildu finanšu līdzekļi? Iepazīsties ar nebanku kredītdevēja Vivus.lv piedāvājumu, taču vienmēr atceries – pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar līguma nosacījumiem un aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!


*98% gadījumu, pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Vivus.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros.

Reklāmraksti