Ar Raimonda Paula dziesmām Normunds Rutulis dodas koncerttūrē “Man nav žēl”

26. oktobrī plkst. 15 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Nemainīgi darbīgais Maestro Raimonds Pauls sarakstījis 12 jaunas dziesmas Latvijas pozitīvākajam dziedātājam Normundam Rutulim. Septembra sākumā tās tika publicētas albumā Man nav žēl”. Šobrīd Normunds kopā ar instrumentālistiem un deju grupu viesojas dažādās Latvijas pilsētās, lai kopā ar skatītājiem baudītu gan jaunos skaņdarbus, gan arī sen zināmos, tautā iemīļotos hitus.     Jau ierasti pozitīvā enerģētika un melodiskums koncertos mijas ar dinamisku un atraktīvu deju, kuru horeogrāfiju popbaleta dejotājiem veidojis Reinis Rešetins, savukārt gaismu, lāzeru spēles un neierastas 3D vizualizācijas sarūpējis Jānis Pētersons (“Artistic”).
   
Daļa jauno dziesmu – “Man nav žēl (Dziesma par Ērikonkuli)”, “Atskrien raiba dievgosniņa”, “Ziņģe par mīlu” un citas jau ir ieguvušas popularitāti un iekļautas Normunda zelta hitu repertuārā.
   
Kā atzīst Raimonds Pauls: “Man vienmēr ir paticis būt tuvāk tautai savās melodijās. Ir labi, ja skatītāji var dziedāt tām līdzi. Normunds, cik zinu, cāļus skaita katrā savā koncertā un skaitīs vēl ilgi. Ar savu pozitīvismu un kaisli uz mūziku viņš māk “paņemt klausītāju”. Nešaubos, ka tas izdosies arī šajā koncertu sērijā, jo esmu pamanījis, ka tā dziesmiņa par indēšanu ar krūkļa ogām arī iet uz “urrā!””
     
Savukārt Normunds Rutulis ir pārliecināts: “Līdz šim tik kustīgu koncertu tūri vēl neesmu piedzīvojis. Kustīgs tas ir gan muzikāli, gan vizuāli. Nevienam mana repertuāra pazinējam nav jāskaidro, cik daudz pozitīvas enerģijas sniedz dziesmas “Lecam pa vecam” vai “Cāļus skaita rudenī”. Un arī jaunā albuma dziesmas ir paguvušas izveidot šo labo enerģētisko saikni ar klausītāju. Mēs vārda tiešā nozīmē lecam pa jaunam. Kopā ar astoņiem profesionāliem dejotājiem un mūziķiem Anriju Grinbergu un Uldi Beitiņu. Pēc pirmajiem koncertiem jūtu, ka tas sniedz neaizmirstamas emocijas gan mums, māksliniekiem, gan arī katram klātesošajam.”
   
Normunda Rutuļa rudens koncerttūres “Man nav žēl” repertuāru veido dziesmas no jaunā albuma un arī melodijas no 2003. gada programmas “Lecam pa vecam”.

Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē koncertu baudīsim 26. oktobrī plkst. 15.

Biļetes iepriekšpārdošanā – “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.


Reklāmraksti