Ar bankas Citadele līdzfinansējumu Liepājā uzbūvēta otrā Wash & Drive pašapkalpošanās automazgātava

Rīt, 25. augustā, Liepājā Laumas rajonā Ziemeļu ielā 19 B tiks atklāta pilsētā jau otrā pašapkalpošanās automazgātava “Wash & Drive”. Investējot 375 000 eiro, jaunā stacija izbūvēta sadarbībā ar banku Citadele. Pēc svinīgā atklāšanas pasākuma, kurā būs gan jautras sacensības, gan auto mazgāšanas paraugdemonstrējumi, līdz pat pulksten 17:00, ikvienam būs iespēja nomazgāt savu auto bez maksas.

Jaunā “Wash & Drive” automazgātava izbūvēta iepriekš ilgstoši pamestā teritorijā pie Ziemeļu ielas.  Līdz ar to Wash & Drive automazgātavas pieejamas iedzīvotājam abpus kanālam.

 

Jaunuzbūvētās automazgātavas atklāšana notiks ceturtdien, 25. augustā, pulksten 11:00, kad iedzīvotājiem būs iespēja uzzināt vērtīgus eksperta padomus par to, kā savu auto ātri un ekonomiski nomazgāt patiešām tīru. Paraugdemonstrējumu sniegs uzņēmuma “Karcher” eksperts, kas, ikdienā rūpējoties par pašapkalpošanās automazgātavu tehnisko aprīkojumu, pastāstīs kā mašīnu pareizi nomazgāt tīru pāris minūtēs, tā tad pēc iespējas lētāk. 

 

Tūdaļ pēc eksperta paraugdemonstrējuma sāksies atklāšanas pasākuma jautrākā daļa. Visos četros jaunās automazgātavas boksos savus auto iedzīs pilsētā atpazīstamas personības, tostarp arī populārais mūziķis Ivo Fomins, kas kluba “Liepāja” jaunajiem futbolistiem ļaus savu auto noķēpāt ar guaša krāsām, bet pēc tam sacentīsies auto ātrmazgāšanas sacensībās.

 

Ņemot vērā gan ātrumu kādā sacīkšu dalībnieki tiks galā ar uzdevumu, gan arī kvalitāti kādā auto nomazgāts, sacensību uzvarētāju noteiks un ar vērtīgām balvām apbalvos firmas “Karcher” eksperti. Savukārt pēc tam, līdz pat pulksten 17:00, jaunajā “Wash & Drive” stacijā savu roku auto mazgāšanā bez maksas varēs iemēģināt ikviens auto īpašnieks. Auto mazgātājiem jārēķinās ar laika ierobežojumu 10 minūtes vienai mašīnai, ko “Wash & Drive” eksperti novērtē, kā optimālu mazgāšanas laiku arī pilnīgam iesācējam.

 

Liepājā uzbūvēta piektā SIA “Wash & Drive” pašapkalpošanās automazgātava Latvijā, bet vēl četras plānots uzbūvēt un atklāt tuvākajā laikā. Kopumā divu līdz trīs gadu laikā SIA “Wash & Drive” visā Latvijā plāno izveidot vairāk nekā 40 automazgātavas ar kopumā 160 līdz 200 atklāta tipa mazgāšanas boksiem, investējot automazgātuvju būvniecībā aptuveni 12 miljonus eiro.

 

“Wash & Drive”  vadība prognozē, ka nākotnē “Wash & Drive” tīkls diennaktī spēs apkalpot līdz pat 20 tūkstošiem automašīnu visā Latvijā. “Wash & Drive” automazgātavas ir atvērtas 24 stundas un strādā bez brīvdienām.

 

Par banku Citadele

Banka Citadele ir trešā lielākā banka Latvijā pēc klientu skaita. Uz šī gada 31. martu klientu noguldījumu apjoms bankā Citadele bija 2,04 miljardi eiro, savukārt kredītos banka bija izsniegusi 994 miljonus eiro. Citadeles mērķis ir kļūt par labāko finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs privātpersonām un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas, un tai ir meitasuzņēmumi un filiāles Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē. Citadele klientiem nodrošina aizdevumus, norēķinus un karšu maksājumus, ka arī noguldījumu, ieguldījumu, aktīvu pārvaldes un līzinga pakalpojumus.

Citadeles akcionāri ir starptautiska investoru grupa ar pieredzi banku sektorā. Lielākais akcionārs ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB), kuras īpašumā ir 25% mīnus viena akcija, savukārt pārējie 75% plus viena akcija pieder grupai starptautisku investoru, kurus pārstāv investīciju kompānija “Ripplewood Advisors LLC”.

Plašāka informācija: www.citadele.lv un facebook: www.facebook.com/bankaCitadele

Reklāmraksti