Aicina piedalīties ziedojumu vākšanas akcijā “Izglābsim Sofju!”

Smagi slimajai Sofjai Stoļarovai ir ļoti vajadzīga jūsu palīdzība! Meitenei ir spinālā amiotrofija. Lai dzīvotu, viņai ir vajadzīgi medikamenti, specializētā pārtika, rehabilitācijas un cita palīdzība. Valsts kompensē tikai daļu no nepieciešamā, rehabilitācijas un medikamenti meitenei ir jāapmaksā pašai. Tie nav daži eiro, kas vajadzīgi. Tie nav arī simti, bet gan tūkstoši eiro, kas meitenei nepieciešami, lai dzīvotu. Viņa ir ratiņkrēslā un nevar strādāt, arī viņas vecāki nevar apmaksāt visu vajadzīgo.

Kopā mēs varam palīdzēt šai trauslajai meitenei ar sirsnīgo smaidu!

Laikā no 15. līdz 20. martam notiek līdzekļu vākšanas kampaņa meitenes veselībai un dzīvībai. Visi ziedojumi, kas iegūti no telefonu zvaniem šajā laikā uz zemāk norādītajiem numuriem, tiks izlietoti meitenes veselībai un dzīvībai.

Zvani un palīdzi!
90006881 – (ziedojums EUR 1.42)
90006771 – (ziedojums EUR 7.11)
!!! Sofjas ārstēšanai nonāks līdzekļi no zvaniem periodā no 15. līdz 20. martam.

Tāpat jūs varat ziedot arī šeit: http://labdaris.lv/lv/need-help/27

Ir ļoti vajadzīgs jūsu atbalsts! Aicinām jūs dalīties ar šo informāciju, jo tikai tad, ja to izlasīs pēc iespējas vairāk cilvēku, Sofjai varēs palīdzēt.

Pavisam meitenei ir vajadzīgi 25727,21 eiro. Pašlaik daļa no šīs summas jau ir savākta, bet ar to ir par maz, lai meitene varētu dzīvot un viņai kļūtu labāk.

“Ikvienam, kas kaut reizi ir palīdzējis, kas nepagāja man garām un kas ir sniedzis palīdzīgu roku, ikvienam un katram no jums es vēlos pateikt milzīgu paldies,” raksta Sofja. Viņa atklāj, ka līdzcilvēku atbalsts viņai dod spēku un iedvesmu dzīvot, rakstīt un sapņot par to, ka arī viņa reiz varēs palīdzēt citiem. Viņa ar slimību cīnās jau kopš bērnības, bet īpaši smaga šī cīņa kļuva, kad Sofjai palika 18 gadu, jo ievērojami samazinājās atbalsts, ko nodrošina valsts.

Pašlaik Sofjai ir 21 gads, un viņas sapnis ir studēt augstskolā. Viņa ļoti gribētu studēt psiholoģiju, jo vēlas palīdzēt cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās. Meitene raksta dzejoļus – viņa pat ir izdevusi vienu dzejoļu krājumu. Viņas sirsnība un labestība ir pamanāma uzreiz. Vera, kas ar Sofju iepazinās rehabilitācijas laikā, atklāj, ka meitene palīdz izgaismot arī viņas dzīvi un uzturēšanos medicīnas iestādē: “Viņa ir tik labsirdīga un sirsnīga. Nu kā viņu var nemīlēt?”.

Meitenei ir ļoti vajadzīgs līdzcilvēku atbalsts medikamentu iegādei un rehabilitāciju nodrošināšanai. Rehabilitācijas viņai ir nepieciešamas vairākas reizes gadā, lai viņas veselība uzlabotos un dzīvība netiktu pakļauta briesmām. Viena rehabilitācija izmaksā apmēram 1500 eiro. Meitenei tā ir neaptverama summa, turklāt viņai ir nepieciešami arī dažādi medikamenti.

2016. gads meitenei ir iesācies ar smagu pārbaudījumu. Janvāra sākumā meitenei izoperēja žultspūsli. Meitene atklāj: "Tas bija negaidīti un ļoti biedējoši. Tomēr es nepadevos un nenolaidu rokas, jo man blakus bija paši tuvākie cilvēki." Pēc operācijas meitene devās uz rehabilitāciju, ko apmaksāja par līdz šim saziedotajiem līdzekļiem. Ja steidzami neizdosies savākt līdzekļus, meitenes iespējas saņemt turpmāku palīdzību būs ļoti ierobežotas.

Tikai visi kopā mēs varam dot iespēju Sofjai dzīvot un, ļoti cerams, kādu dienu piepildīt sapni par palīdzības sniegšanu cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās!

Ziedot Sofjai var sekojošos veidos:

Ziedojumu tālruņi:
90006881 – (ziedojums EUR 1.42)
90006771 – (ziedojums EUR 7.11)
!!! Sofjas ārstēšanai nonāks līdzekļi no zvaniem periodā no 15. līdz 20. martam.

Tāpat jūs varat ziedot arī šeit: http://labdaris.lv/lv/need-help/27

Reklāmraksti