VIDEO: Viļņas mērs ar bruņutransportieri pārbrauc pāri "Mercedes-Benz"

Kolorītais Viļņas mērs Artūrs Zuoks ar bruņutransportieri pārbraucis pāri kādam Mercedes-Benz S markas automobilim, kas bija atstāts uz veloceliņa. Šādu metodi A. Zuoks izvēlējies, lai brīdinātu visus luksusa auto vadītājus uz tiem neatstāt savas mašīnas, vēsta viņa pārstāvji.

Iedzīvotāju vidū populārais Viļņas mērs ir vienlīdz slavens gan ar saviem ekstravagantajiem soļiem, gan ar to, ka pats personiski regulāri uzklausa cilvēku viedokļus un sūdzības. Pēc virknes sūdzību par to, ka luksusa auto īpašnieki regulāri novieto savus braucamos uz riteņbraucēju celiņiem, saņemšanas, un lūgumiem pašvaldībai atrisināt problēmu, A. Zuoks izlēmis īstenot šādu (iepriekš gan saskaņotu) kampaņu, lai nodemonstrētu pašvaldības attieksmi pret velobraucēju intereses ignorējošajiem autovadītājiem.

"Man ir apnikuši tie vadītāji, kuri novieto savus luksusa auto uz veloceliņiem un gājēju pārejām. Bruņutransportieris ir lielisks līdzeklis, kā atrisināt nepareizas automobiļu novietošanas problēmu," Zuoks apgalvoja savā "Facebook" vietnē.

Video skatīt šeit .

Pievieno komentāru

Pasaules ziņas